Nasza firma od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Odważne decyzje biznesowe, otwarcie na nowe rozwiązania, kreowanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych – wszystko to sprawia, że to właśnie Rossmann wyznacza trendy i standardy na rodzimym rynku.

W żadnym z wyżej wymienionych aspektów Rossmann nie byłby liderem gdyby nie nasi ludzie -  Pracownicy Rossmanna. To dzięki nim od wielu lat Rossmann wybierany jest ulubioną drogerią Polaków. To właśnie dzięki ludziom nasza firma nieustannie się rozwija nie dając  szans konkurencji.

Nasi pracownicy każdego dnia dowodzą, że w Rossmannie można rozwijać się nie tylko zawodowo ale dzięki swojej aktywności realizować pasje, którymi tak chętnie się dzielą i inspirują innych.

Gdyby ktoś zapytał jak krótko można scharakteryzować pracowników Rossmanna, odpowiedź byłaby prosta:  Profesjonaliści i pasjonaci!

Zdobywający rokrocznie nagrody Friendly Workplace i Solidny Pracodawca, Rossmann stał się dla wielu osób pracodawcą pierwszego wyboru. Wierzymy, że nasza firma może stać się wyjątkowym miejscem pracy także dla Ciebie!

 

 

 

 

Profesjonaliści


W Rossmannie nieustannie dbamy
 o to, by wzmacniać umiejętności i poszerzać wiedzę swoich pracowników. Czas pandemii nie spowolnił działań firmy w tym zakresie, a wręcz przyspieszono realizację wielu projektów. Postawiliśmy sobie za cel wzmocnienie naszych menedżerów w roli jaką pełnią w  organizacji. Chcieliśmy dać im możliwości zajrzenia w siebie, poznania swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju, a także zależało nam na stworzeniu dla nich przestrzeni do wymiany wspólnych doświadczeń związanych z zarządzaniem zespołem z innymi menedżerami. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla nich dedykowany Program First Time Manager. Dla pracowników, którzy chcieliby poszerzać swoją wiedzę w czasie wolnym zaoferowaliśmy możliwość uczestniczenia w szkoleniach z wykorzystaniem nowoczesnych platform dostępnych na domowych urządzeniach mobilnych.

Pasjonaci


O pasjonatach, ludziach posiadających wyjątkowe, nietuzinkowe hobby zwykło się mawiać, że są Pozytywnie Zakręceni.

Dla nas to ludzie, którzy nie zgadzają się
na monotonię, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, chcą doświadczać nowych rzeczy, przełamywać bariery i podejmować wyzwania.

Wiele takich osób znaleźliśmy wśród pracowników Rossmanna. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy obecnie największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji pod nazwą „Pozytywnie Zakręceni”. To projekt, dzięki któremu pracownicy mogą nie tylko wziąć udział w proponowanych przez nas wydarzeniach, ale także samemu je tworzyć i proponować aktywności, w których udział wezmą koleżanki i koledzy z ich miast, regionów, a nawet całego kraju. Dlatego też zwykliśmy mawiać, że w Rossmannie „To nie jest zwykła praca. To nie są zwykli ludzie”.

 

 

 

Pasjonaci i Profesjonaliści. Poznaj ludzi, którzy inspirują.

 

Magdalena Albigowska (Dział Sprzedaży) to Ultra Zakręcona Dziewczyna, Ultraska! Ma już za sobą Ultramaraton w Izraelu (dystans 50km), esktremalny Runmageddon Kaukaz (100km), dwie edycje Triady – górskiego biegu (54km), kiedy przygotowujemy ten numer Co słychać? – Magda bierze udział w 750 km sztafecie przez całą Polskę, marzy o 180 kilometrowym biegu w Nepalu, a kiedy robi kawę… tańczy.
Spotykamy się na kilka dni przed startem Waszej niezwykłej sztafety „Przegoń raka dla dzieciaka”. Skąd pomysł na akcję, jak udało Wam się zebrać ekipę do przebiegnięcia 750 km...

Czytaj więcej

Jakub Sznyr, Magazyn Łódź. Jego zdjęcia ilustrują większość naszych Pozytywnie Zakręconych wyjazdów górskich i wspinaczkowych. Są pełne koloru, życia, mają charakterystyczny dla Kuby styl. Ma oko do emocji, które wyłapuje również w czasie licznych podróży. Jego życie nie zawsze kręciło się wokół fotografii, gór, wyjazdów. Co go zmieniło?

Gdzie uczyłeś się fotografii, kto Cię zainspirował na początku i czyje zdjęcia lubisz oglądać teraz, skąd ta pasja?

Czytaj więcej