PRACA W MAGAZYNIE ROSSMANNA

Nasi pracownicy każdego dnia dowodzą, że w Rossmannie można rozwijać się nie tylko zawodowo, ale dzięki swojej aktywności realizować pasje, którymi tak chętnie się dzielą i inspirują innych. Gdyby ktoś zapytał jak krótko można scharakteryzować pracowników Rossmanna, odpowiedź byłaby prosta:  Profesjonaliści i pasjonaci!

Dołączając do naszych zespołów pracujących w Centrach Dystrybucyjnych Rossmana w Łodzi, Grudziądzu lub Pyskowicach, ZYSKUJESZ:


  • umowę o pracę na 33 miesiące bez okresu próbnego!
  • gwarantowaną premię przez pierwsze trzy miesiące 500 zł brutto
  • premię do 1200 zł brutto miesięcznie
  • dodatkowe 100 zł brutto dziennie za pracę w weekend
  • możliwość rozwoju pasji - największy program w Polsce SPRAWDŹ!
  • wyjątkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, wycieczki, wczasy, darmowy NETFLIX, pakiet weterynaryjny dla Twojego pupila i wiele, wiele innych) ZOBACZ co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Od pierwszego dnia jesteś w odpowiednim miejscu!

POCZĄTEK - Lubisz się rozwijać? Stawiasz sobie jasno określone cele? Masz zaplanowaną ścieżkę rozwoju swojej kariery? A może potrzebujesz w tym pomocy? Idealnie się składa. W Rossmannie od pierwszego dnia zadbamy o to abyś poczuł/a, że Twoje nowe miejsce pracy to odpowiedni wybór. W odpowiednim tempie wprowadzimy Cię w Twoje obowiązki. Krok po kroku zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi i charakteru swojej pracy. W przyjaznej atmosferze zapoznasz się ze swoimi koleżankami i kolegami z zespołu, z którymi jak wiemy z doświadczenia, nie tylko będziesz widywał/a w pracy, ale niejednokrotnie spotkacie się na wydarzeniach rozwijających pasje, w ramach Pozytywnie Zakręconych.

ROZWÓJ - Z dumą mówimy o naszych pracownikach, że są profesjonalistami w tym co robią. Pracują u nas fantastyczni ludzie, którzy imponują nam otwartością na nowe i chęcią rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.
Poza szkoleniami stanowiskowymi i zawodowymi mogą oni liczyć na darmowy udział w rozwojowych webinarach, dotyczących umiejętności interpersonalnych, korzystać (wraz z osobami towarzyszącymi) z nauki języków obcych na jednej z najlepszych w Polsce Platform e-learningowych. Ponadto już od przyszłego roku uruchomimy cykl rozwojowych podcastów, dostępnych dla wszystkich pracowników.

AWANSE - Ogromną radość sprawia nam ogłaszanie i wręczanie awansów w magazynach. Zdecydowana większość naszej kadry menadżerskiej wywodzi się z Rossmanna.

Każdego roku awansujemy kilkadziesiąt osób, z których wiele, pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej stawiało właśnie u nas. Podobnie może być w Twoim przypadku. Twój mały krok, może być początkiem wielkiej kariery! Tylko w  minionym roku w Centrach Dystrybucyjnych Rossmanna awansowało 25 naszych pracowników.

 

Profesjonaliści i Pasjonaci z magazynów Rossmanna

 

Marcin Krupiński – w Rossmannie od 13 lat, ale z pewnością nie jest to pechowa trzynastka. Pracę w naszym magazynie zaczynał od kompletowania towarów. Dzięki stale poszerzanej wiedzy, własnej ciekawości i otwartości miał okazję sprawdzić się przy wielu zadaniach w Magazynie. Obecnie pracuje w jego części wysyłkowej, skąd towary trafiają bezpośrednio do Drogerii Rossmanna w całym kraju.

W Rossmanie  - jak sam twierdzi – najbardziej ceni ludzi - swoich kolegów, z którymi pracuje na co dzień, również od lat zatrudnionych w Centrum Dystrybucyjnym w Łodzi.

Czytaj więcej

Kamil Bartnik - w Rossmannie od 10 lat. Zaczynał od kompletacji towarów. Od 8 już lat pracuje w Sekcji Wyjścia Towaru.  Odpowiada za kontrolę wysyłanego do Drogerii asortymentu i upewnienie się, że dostawa wyjdzie w 100% zgodnie z zamówieniem i co równie ważne we właściwym czasie. W swojej pracy szczególnie ceni atmosferę oraz swoich kolegów.

Nasz profesjonalista z Centrum Dystrybucyjnego z Łodzi  może poszczycić się wygraniem nagrody głównej – w postaci karty podarunkowej na zakupy do Media Markt.

Czytaj więcej

Dominik Szczerbiakod 3 lat w Rossmannie. Kierownik operacyjny ds. dystrybucji magazynowej. Koordynuje cały proces załadunku towaru przekazywanego do Drogerii, po stronie magazynu wysyłkowego, optymalizując cały proces. Odpowiada za pracę ok. 100 pracowników, zarówno kadry menadżerskiej, jak i specjalistów podległej mu sekcji. W poprzedniej firmie zajmował się głównie transportem, natomiast w Rossmannie świetnie odnalazł się w logistyce, gdzie wykorzystuje i rozwija swoje umiejętności.

Na pytanie za co lubi swoją pracę – odpowiada bez zastanowienia: za świetnych ludzi,  z którymi pracuję. Mam rewelacyjny zespół. Każdego dnia widzę w nich prawdziwą pasję.

Czytaj więcej

Damian Tarnowski – w Rossmannie od 16 lat. Jak mówi - przyszedł na chwilę został „trochę” dłużej. Praca okazała się na tyle pasjonująca, że porzucił myśli o jej zmianie.  Z Rossmannem związał się na dobre i nie zamierza tego zmieniać. Zaczynał od stanowiska Magazyniera  - dzisiaj jest Zastępcą Brygadzisty.

Przez wiele lat swojej pracy zyskał doświadczenie we wszystkich obszarach pracy w Magazynie. Począwszy od wejścia towaru, po jego wyjście, a obecnie pracuje w Sekcji Procesów Automatycznych. Dba kompleksowo o prawidłowy przebieg procesów automatycznych.

Czytaj więcej

 

Profesjonaliści i pasjonaci w wyjątkowym miejscu pracy

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat pracy w Rossmannie. Dzieje się u nas tyle, że moglibyśmy pisać i pisać i pisać… ale równie chętnie, o tym jak pracuje się w Rossmanie lubimy opowiadać. Przygotowaliśmy dla Ciebie 2-minutowy film o profesjonalistach z naszego magazynu. Z kolei w 5-minutowym reportażu Ilona Perużyńska – Zych, Dyrektor Działu Personalnego Rossmanna opowie o tym, dlaczego to właśnie Rossmann jest wyjątkowym miejscem pracy. W kolejnym materiale wideo Basia i Klaudia z Działu Employer Brandingu opowiedzą o możliwościach rozwoju pasji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

 

 

Pasjonaci wybierają Rossmanna

I nie ma się co dziwić 😊 W naszej firmie od ponad 10 lat działa największy w Polsce firmowy program rozwoju pasji POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Razem biegamy, nurkujemy, jeździmy konno, wspinamy się, tańczymy, pływamy na windsufingu, gotujemy, jeździmy na nartach i robimy wspólnie mnóstwo pozwalających cieszyć się życiem rzeczy. To jednak nie wszystko przez cały rok rozwijamy także swoje pasje podczas różnorodnych warsztatów online. Tylko w minionym roku zrealizowaliśmy 233 wydarzenia i wszystko wskazuje na to, że ten rok zakończymy jeszcze lepszym wynikiem.

 

Dodatkowe benefity dla pracowników magazynów

Każdy pracownik Rossmanna od pierwszego dnia pracy w naszej firmie może korzystać z jednego z największych w Polsce pakietu benefitów.  Wśród nich poza takimi już powszechnymi jak prywatna opieka medyczna, czy karta umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych znajdują się dofinansowanie do wypoczynku, wyprawki szkolne dla dzieci, Pakiet Kultura z darmowym Netflixem, czy darmowa opieka weterynaryjna dla Twojego pupila – Sprawdź całą oferta benefitów.

To jednak nie wszystko! Specjalnie dla pracowników przygotowaliśmy niespotykane nigdzie indziej dodatkowe benefity: Tłusty Czwartek świętujemy co miesiąc, smakujemy kaw z najodleglejszych zakątków świata, zaskakujemy słodkimi niespodziankami do darmowych obiadów i walczymy o nagrody w konkursach, gdzie do wygrania są Auto na weekend, 2000 zł na zakupy w Media Markt, i raz w roku 12 000 zł na zakupy w Rossmannie, Media Markt i Ikea – Poznaj szczegóły.

 

Taka akcja – INTEGRACJA!

Kiedy tylko pandemia nie krzyżuje nam planów w Łodzi, Grudziądzu i Pyskowicach, czyli wszędzie tam, gdzie mamy nasze centra dystrybucyjne, organizujemy niecodzienne wydarzania integracyjne dla wszystkich pracowników wraz z osobami towarzyszącymi. Tak było i w tym roku!

Prawie dwa tysiące pracowników magazynów Rossmanna wraz z osobami towarzyszącymi wzięło udział w trzech spotkaniach integracyjnych. Wydarzenia miały charakter pikników z akcentami motoryzacyjnymi i sportowymi. Gośćmi specjalnymi byli najlepsi polscy stunterzy – czyli „magicy” motocyklowi, którzy na swoich jednośladach wyczyniają prawdziwe cuda!  Wśród nich nie zabrakło wielokrotnego Mistrza Świata Rafała Pasierbka. Dodatkową atrakcją była wystawa spektakularnych samochodów sportowych. Fani motoryzacji z naszych magazynów mieli możliwość podziwiania takich aut jak Lamborghini Huracan, McLaren 570 GT, a także Ferrari 458 Italia. Okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa za kierownicą, były doświadczenia zdobywane w symulatorach dachowania i zderzeń.  Akcentami sportowymi były popularne trambambule zarówno w tradycyjnej, kafejkowej odsłonie, jak i w olbrzymiej, pneumatycznej wersji.

 

#MocnySkład – weź udział w naszych rywalizacjach!

W Rossmanie nie pozwolimy Ci się nudzić. Choć wiemy, że nasze magazynowe zespoły lubią ze sobą pracować, to uwielbiają nutę sportowej rywalizacji! Dlatego też w tym roku ruszamy z międzymagazynowi rywalizacjami o Puchar Rossmanna! Łódź, Pyskowice, a może Grudziądz? Który #MocnySkład zdobędzie najwięcej pucharów? Może to właśnie Ty dołączając do jednego z zespołów przechylisz szalę zwycięstwa?

Przed Tobą emocjonujące drużynowe rywalizacje!


#MocnySkład vs Runmageddon

Ta rywalizacja zweryfikuje, kto ma najmocniejsze nogi, ręce, silny charakter i #MocnySkład.
Sprawdzimy, drużyna którego magazynu zdobędzie Puchar ROSSMAGEDDONU, za najszybsze pokonanie trasy najbardziej znanego w Polsce extremalnego biegu   z przeszkodami!


Sprawdzimy w czyich żyłach płynie benzyna zamiast krwi!

W regionalnych eliminacjach wyłonimy najszybszy, drużynowy #MocnySkład.

Natomiast w ogólnopolskim Finale wyłonimy  najszybszą magazynową drużynę Rossmanna,  w Polsce! Jesteśmy ciekawi który #MocnySład zawiezie puchar do swojego miasta.

 

Zwycięstwo kulą się toczy!

Król kul może być tylko jeden! Czy tytuł ten zyska #MocnySkład z Łodzi, Grudziądza, czy Pyskowic okaże się w trakcie wielkiego  finału,  który po rozgrywkach regionalnych odbędzie się w Łodzi.

Połów Dorsza na pełnym morzu!

To przygoda dla prawdziwych twardzielek i twardzieli!

Wygrywa #MocnySkład, który drużynowo będzie mógł pochwalić się najbardziej obfitym połowem!
Tak się zaczynają z nami… morskie opowieści!

 

Jesteśmy solidni, przyjaźni, po prostu THE BEST 😊

 

 

Best Quality Employer to już trzecia w 2022 roku  nagroda jaką nasza firma otrzymała za tworzenie wyjątkowego i uczciwego miejsca pracy umożliwiającego pracownikom rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty.

Po przyznanym nam w tym roku po raz trzeci z rzędu  tytule Friendly Workplace oraz dwukrotnie zdobytym w ciągu dwóch ostatnich lat certyfikacie „Solidny pracodawca”, przyszedł czas na uhonorowanie naszych działań propracowniczych nagrodą Best Quality Employer 2022. Uznanie w oczach niezależnych jury jest najlepszym potwierdzeniem, że obraliśmy właściwy kurs w tworzeniu wyjątkowego miejsca pracy.

 

Rekrutacja – Do zobaczenia w Rossmannie

 

Ania, Weronika, Beata i Marcin – to nasz nie tylko profesjonalny ale także pełen pasji zespół rekruterski.  Zespół, który udowadnia, że rekrutacja może przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze, a udział w procesie rekrutacyjnym  wspominanym pozytywnie doświadczeniem.

To czwórka naszych firmowych pasjonatów, których z pewnością zaciekawi co Ciebie pasjonuje, napędza do działania i jakim jesteś człowiekiem. A może to właśnie dzięki nim odkryjesz nowe hobby? Zobacz co wypełnia ich czas po pracy.

Ania  - wielka fanka książek i ekranizacji Stephena Kinga. Posiadaczka trzech psów: Gucia, Puszka i Kropki. Od 6 lat interesuje się kynologią ale posiadając trzy czworonogi nie powinno to dziwić. Szczęśliwa mimo, że niewyspana mama 15- miesięcznej Malinki.

Weronika -  miłośniczka kryminałów. Jako psycholog z wykształcenia często udaje jej się rozwikłać zagadki jeszcze przed zakończeniem powieści. Uwielbia zasypiać z książką w ręku, a każdą dłuższą podróż wykorzystuje na słuchanie podcastów.

Beata - 10 lat temu zakochała się w nurkowaniu i miłość ta trwa do dziś. Ma uprawnienia do odkrywania podwodnego świata na głębokości aż 40 metrów! Ukończony przez nią kurs Rescue Diver sprawia, że w jej towarzystwie bezpiecznie można czuć się nie tylko pod wodą.

Marcin -  wielki fan stad upu, piłki nożnej i teatru. Widział wszystkie sztuki z udziałem Kamila Maćkowiaka. Niektóre nawet kilka razy, co tłumaczy dlaczego teksty monogramów aktora zna na pamięć. Idealny wieczór dla Marcina, to ten spędzony w teatrze.

 

Sprawdź aktualne oferty pracy w naszych magazynach

Magazyn - Łódź

ul. św. Teresy 109,
91-222 Łódź

OFERTY PRACY

Magazyn - Grudziądz

ul. Droga Łąkowa 118,
86-300 Grudziądz

OFERTY PRACY

Magazyn - Pyskowice

ul. Lokalna 9,
44-120 Pyskowice

OFERT PRACY