PRACA W MAGAZYNIE ROSSMANNA

Nasi pracownicy każdego dnia dowodzą, że w Rossmannie można rozwijać się nie tylko zawodowo, ale dzięki swojej aktywności realizować pasje, którymi tak chętnie się dzielą i inspirują innych. Gdyby ktoś zapytał jak krótko można scharakteryzować pracowników Rossmanna, odpowiedź byłaby prosta:  Profesjonaliści i Pasjonaci!

Dołączając do naszych zespołów pracujących w Centrach Dystrybucyjnych Rossmana w Łodzi, Grudziądzu lub Pyskowicach, ZYSKUJESZ:


  • umowę o pracę z gwarantowaną premią przez pierwsze trzy miesiące 700 zł brutto,
  • premię do 1400 zł brutto miesięcznie,
  • dodatkowe 100 zł brutto dziennie za pracę w weekend,
  • możliwość rozwoju pasji - największy program w Polsce SPRAWDŹ!
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: Sprawdź ofertę Benefitów,
  • ​​​największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – Nurkowania, windsurfing, snowboard, skutery wodne, wyprawy górskie i wiele innych.

 

Od pierwszego dnia jesteś w odpowiednim miejscu!

POCZĄTEK
Lubisz się rozwijać? Stawiasz sobie jasno określone cele? Masz zaplanowaną ścieżkę rozwoju swojej kariery? A może potrzebujesz w tym pomocy? Idealnie się składa. W Rossmannie od pierwszego dnia zadbamy o to abyś poczuł/a, że Twoje nowe miejsce pracy to odpowiedni wybór. W odpowiednim tempie wprowadzimy Cię w Twoje obowiązki. Krok po kroku zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi i charakteru swojej pracy. W przyjaznej atmosferze zapoznasz się ze swoimi koleżankami i kolegami z zespołu, z którymi jak wiemy z doświadczenia, nie tylko będziesz widywał/a w pracy, ale niejednokrotnie spotkacie się na wydarzeniach rozwijających pasje, w ramach Pozytywnie Zakręconych.

ROZWÓJ
Z dumą mówimy o naszych pracownikach, że są profesjonalistami w tym co robią. Pracują u nas fantastyczni ludzie, którzy imponują nam otwartością na nowe i chęcią rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.
Poza szkoleniami stanowiskowymi i zawodowymi mogą oni liczyć na darmowy udział w rozwojowych webinarach, dotyczących umiejętności interpersonalnych, korzystać (wraz z osobami towarzyszącymi) z nauki języków obcych na jednej z najlepszych w Polsce Platform e-learningowych.

AWANSE
Ogromną radość sprawia nam ogłaszanie i wręczanie awansów w magazynach. Zdecydowana większość naszej kadry menadżerskiej wywodzi się z Rossmanna.

Każdego roku awansujemy kilkadziesiąt osób, z których wiele, pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej stawiało właśnie u nas. Podobnie może być w Twoim przypadku. Twój mały krok, może być początkiem wielkiej kariery!

 

Profesjonaliści i Pasjonaci z magazynów Rossmanna

 

Marcin Krupiński – w Rossmannie od 14 lat, ale z pewnością nie jest to pechowa trzynastka. Pracę w naszym magazynie zaczynał od kompletowania towarów. Dzięki stale poszerzanej wiedzy, własnej ciekawości i otwartości miał okazję sprawdzić się przy wielu zadaniach w Magazynie. Obecnie pracuje w jego części wysyłkowej, skąd towary trafiają bezpośrednio do Drogerii Rossmanna w całym kraju.

W Rossmanie - jak sam twierdzi - najbardziej ceni ludzi - swoich kolegów, z którymi pracuje na co dzień, również od lat zatrudnionych w Centrum Dystrybucyjnym w Łodzi.

Czytaj więcej

Kamil Bartnik - w Rossmannie od 11 lat. Zaczynał od kompletacji towarów. Od 9 już lat pracuje w Sekcji Wyjścia Towaru. Odpowiada za kontrolę wysyłanego do Drogerii asortymentu i upewnienie się, że dostawa wyjdzie w 100% zgodnie z zamówieniem i co równie ważne we właściwym czasie. W swojej pracy szczególnie ceni atmosferę oraz swoich kolegów.

Nasz profesjonalista z Centrum Dystrybucyjnego z Łodzi może poszczycić się wygraniem nagrody głównej – w postaci karty podarunkowej na zakupy do Media Markt.

Czytaj więcej

Dominik Szczerbiakod 4 lat w Rossmannie. Kierownik operacyjny ds. dystrybucji magazynowej. Koordynuje cały proces załadunku towaru przekazywanego do Drogerii, po stronie magazynu wysyłkowego, optymalizując cały proces. Odpowiada za pracę ok. 100 pracowników, zarówno kadry menadżerskiej, jak i specjalistów podległej mu sekcji. W poprzedniej firmie zajmował się głównie transportem, natomiast w Rossmannie świetnie odnalazł się w logistyce, gdzie wykorzystuje i rozwija swoje umiejętności.

Na pytanie za co lubi swoją pracę – odpowiada bez zastanowienia: za świetnych ludzi, z którymi pracuję. Mam rewelacyjny zespół. Każdego dnia widzę w nich prawdziwą pasję.

Czytaj więcej

Damian Tarnowski – w Rossmannie od 17 lat. Jak mówi - przyszedł na chwilę został „trochę” dłużej. Praca okazała się na tyle pasjonująca, że porzucił myśli o jej zmianie.  Z Rossmannem związał się na dobre i nie zamierza tego zmieniać. Zaczynał od stanowiska Magazyniera  - dzisiaj jest Zastępcą Brygadzisty.

Przez wiele lat swojej pracy zyskał doświadczenie we wszystkich obszarach pracy w Magazynie. Począwszy od wejścia towaru, po jego wyjście, a obecnie pracuje w Sekcji Procesów Automatycznych. Dba kompleksowo o prawidłowy przebieg procesów automatycznych.

Czytaj więcej

 

Profesjonaliści i pasjonaci w wyjątkowym miejscu pracy

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat pracy w Rossmannie. Dzieje się u nas tyle, że moglibyśmy pisać i pisać i pisać… ale równie chętnie, o tym jak pracuje się w Rossmanie lubimy opowiadać. Przygotowaliśmy dla Ciebie 2-minutowy film o profesjonalistach z naszego magazynu. Z kolei w 5-minutowym reportażu Ilona Perużyńska – Zych, Dyrektor Działu Personalnego Rossmanna opowie o tym, dlaczego to właśnie Rossmann jest wyjątkowym miejscem pracy. W kolejnym materiale wideo Basia i Klaudia z Działu Employer Brandingu opowiedzą o możliwościach rozwoju pasji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

 

 

Pasjonaci wybierają Rossmanna

I nie ma się co dziwić 😊 W naszej firmie od ponad 11 lat działa największy w Polsce firmowy program rozwoju pasji POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Razem biegamy, nurkujemy, jeździmy konno, wspinamy się, tańczymy, pływamy na windsufingu, gotujemy, jeździmy na nartach i robimy wspólnie mnóstwo pozwalających cieszyć się życiem rzeczy. To jednak nie wszystko przez cały rok rozwijamy także swoje pasje podczas różnorodnych warsztatów online. Tylko w minionym roku zrealizowaliśmy 251 wydarzenia i wszystko wskazuje na to, że ten rok zakończymy jeszcze lepszym wynikiem.

 

Dodatkowe benefity dla pracowników magazynów

Każdy pracownik Rossmanna od pierwszego dnia pracy w naszej firmie może korzystać z jednego z największych w Polsce pakietu benefitów. Wśród nich poza takimi już powszechnymi jak prywatna opieka medyczna, czy karta umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych znajdują się dofinansowanie do wypoczynku, wyprawki szkolne dla dzieci, Pakiet Kultura z darmowym Netflixem, czy darmowa opieka weterynaryjna dla Twojego pupila – Sprawdź całą oferta benefitów.

To jednak nie wszystko! Specjalnie dla pracowników przygotowaliśmy niespotykane nigdzie indziej dodatkowe benefity: Tłusty Czwartek świętujemy co miesiąc, smakujemy kaw z najodleglejszych zakątków świata, zaskakujemy słodkimi niespodziankami do darmowych obiadów i walczymy o nagrody w konkursach a dodatkowo raz w roku mają oni możliwość wygrania 12 000 zł na zakupy w Rossmannie, Media Markt i Ikea – Poznaj szczegóły.

 

Taka akcja – INTEGRACJA!

Kiedy tylko pandemia nie krzyżuje nam planów w Łodzi, Grudziądzu i Pyskowicach, czyli wszędzie tam, gdzie mamy nasze centra dystrybucyjne, organizujemy niecodzienne wydarzania integracyjne dla wszystkich pracowników wraz z osobami towarzyszącymi. Tak było w 2022 roku!

Prawie dwa tysiące pracowników magazynów Rossmanna wraz z osobami towarzyszącymi wzięło udział w trzech spotkaniach integracyjnych. Wydarzenia miały charakter pikników z akcentami motoryzacyjnymi i sportowymi. Gośćmi specjalnymi byli najlepsi polscy stunterzy – czyli „magicy” motocyklowi, którzy na swoich jednośladach wyczyniają prawdziwe cuda!  Wśród nich nie zabrakło wielokrotnego Mistrza Świata Rafała Pasierbka. Dodatkową atrakcją była wystawa spektakularnych samochodów sportowych. Fani motoryzacji z naszych magazynów mieli możliwość podziwiania takich aut jak Lamborghini Huracan, McLaren 570 GT, a także Ferrari 458 Italia. Okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa za kierownicą, były doświadczenia zdobywane w symulatorach dachowania i zderzeń.  Akcentami sportowymi były popularne trambambule zarówno w tradycyjnej, kafejkowej odsłonie, jak i w olbrzymiej, pneumatycznej wersji.

 

#MocnySkład – weź udział w naszych rywalizacjach!

W Rossmanie nie pozwolimy Ci się nudzić. Choć wiemy, że nasze magazynowe zespoły lubią ze sobą pracować, to uwielbiają nutę sportowej rywalizacji! Dlatego też w tym roku ruszamy z międzymagazynowi rywalizacjami o Puchar Rossmanna! Łódź, Pyskowice, a może Grudziądz? Który #MocnySkład zdobędzie najwięcej pucharów? Może to właśnie Ty dołączając do jednego z zespołów przechylisz szalę zwycięstwa?

Przed Tobą emocjonujące drużynowe rywalizacje!


#MocnySkład vs Runmageddon

Ta rywalizacja zweryfikuje, kto ma najmocniejsze nogi, ręce, silny charakter i #MocnySkład.
Sprawdzimy, drużyna którego magazynu zdobędzie Puchar ROSSMAGEDDONU, za najszybsze pokonanie trasy najbardziej znanego w Polsce extremalnego biegu z przeszkodami!


Sprawdzimy w czyich żyłach płynie benzyna zamiast krwi!

W regionalnych eliminacjach wyłonimy najszybszy, drużynowy #MocnySkład.

Natomiast w ogólnopolskim finale wyłonimy najszybszą magazynową drużynę Rossmanna, w Polsce! Jesteśmy ciekawi który #MocnySład zawiezie puchar do swojego miasta.

 

Zwycięstwo kulą się toczy!

Król kul może być tylko jeden! Czy tytuł ten zyska #MocnySkład z Łodzi, Grudziądza, czy Pyskowic okaże się w trakcie wielkiego  finału, który po rozgrywkach regionalnych odbędzie się w Łodzi.

Połów Dorsza na pełnym morzu!

To przygoda dla prawdziwych twardzielek i twardzieli!

Wygrywa #MocnySkład, który drużynowo będzie mógł pochwalić się najbardziej obfitym połowem!
Tak się zaczynają z nami… morskie opowieści!

 

Jesteśmy solidni, przyjaźni, po prostu THE BEST 😊

 

 

Podobnie jak w latach poprzednich nasza firma została uhonorowana prestiżowymi nagrodami , przyznawanymi tym firmom, które zdecydowanie wyróżniają się w tworzeniu przyjaznego i atrakcyjnego miejsca pracy. Nagrodę Friendly Workplace z dumą odebraliśmy czwarty raz z rzędu! Ponownie w nasze ręce trafiły też tytuły: Solidny Pracodawca oraz Best Quality Employer. Pierwszy, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatni raz, w 2023 roku otrzymaliśmy także nagrodę Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR.


Nagrody te są dla nas wyjątkowo cenne, bo przyznawane za  tworzenie przestrzeni umożliwiającej pracownikom rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty, co jest celem szczególnie nam bliskim.
Ponadto już od dwóch lat realizujemy program wsparcia psychologicznego, prawnego i finansowego. Mimo, że na co dzień tworzymy dużą i rozproszoną społeczność, potrafimy też się wspierać, bez względu na miejsce zatrudnienia, staż pracy, czy zajmowane stanowisko.
Uznanie w oczach niezależnych jury jest najlepszym potwierdzeniem, że obraliśmy właściwy kurs w tworzeniu wyjątkowego miejsca pracy. W roku 2024 ponownie udowodnimy, to o czym nasi pracownicy od lat doskonale wiedzą, że jesteśmy solidną, przyjazną i nastawioną na rozwój, nowoczesną firmą.

 

Rekrutacja – Do zobaczenia w Rossmannie

 

Ania, Weronika, Beata, Marcin, Magda i Marek – to nasz nie tylko profesjonalny, ale także pełen pasji zespół rekruterski. Zespół, który udowadnia, że rekrutacja może przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze, a udział w procesie rekrutacyjnym wspominanym pozytywnie doświadczeniem.

To szóstka naszych firmowych pasjonatów, których z pewnością zaciekawi co Ciebie pasjonuje, napędza do działania i jakim jesteś człowiekiem. A może to właśnie dzięki nim odkryjesz nowe hobby? Zobacz co wypełnia ich czas po pracy.

Ania  - wielka fanka książek i ekranizacji Stephena Kinga. Posiadaczka trzech psów: Gucia, Puszka i Kropki. Od 7 lat interesuje się kynologią ale posiadając trzy czworonogi nie powinno to dziwić. Szczęśliwa mimo, że niewyspana mama 15- miesięcznej Malinki.

Weronika -  miłośniczka kryminałów. Jako psycholog z wykształcenia często udaje jej się rozwikłać zagadki jeszcze przed zakończeniem powieści. Uwielbia zasypiać z książką w ręku, a każdą dłuższą podróż wykorzystuje na słuchanie podcastów.

Beata - 11 lat temu zakochała się w nurkowaniu i miłość ta trwa do dziś. Ma uprawnienia do odkrywania podwodnego świata na głębokości aż 40 metrów! Ukończony przez nią kurs Rescue Diver sprawia, że w jej towarzystwie bezpiecznie można czuć się nie tylko pod wodą.

Marcin -  wielki fan stand upu, piłki nożnej i teatru. Widział wszystkie sztuki z udziałem Kamila Maćkowiaka. Niektóre nawet kilka razy, co tłumaczy dlaczego teksty monodramów aktora zna na pamięć. Idealny wieczór dla Marcina, to ten spędzony w teatrze.

 

 

 

Magda  rekruter i doradca zawodowy, a po pracy… szczęśliwa mama małego Aleksandra. Z dziećmi i młodzieżą jest za pan brat, pracuje w poradni jako psycholog poznawczo-behawioralny. Uwielbia książki wywołujące dreszczyk emocji. Thriller i dobra kawa to pomysł na relaks. Optymistka i entuzjastka, szczególnie dobrego jedzenia.

Marek zapalony słuchacz, miłośnik szerokiego wachlarza gatunków muzycznych, od współczesnej jazzowej sceny Londynu, po ciężkie brzmienia Seattle z lat 90’. Uwielbia długie trasy z dobrym soundtrackiem.

 

Program Poleceń Pracowników

 

 

 

Program Poleceń Pracowników
Nasza firma jest wyjątkowa, bo pracują w niej wyjątkowi ludzie, którzy najlepiej wiedzą, kto będzie pasował do naszego zespołu.

Dlatego zachęcamy ich do poleceń nowych pracowników – jeśli ich kandydat przejdzie proces rekrutacji i zostanie zatrudniony, polecający dostanie premię.  

Sprawdź aktualne oferty pracy w naszych magazynach

Magazyn - Łódź

ul. św. Teresy 109,
91-222 Łódź

OFERTY PRACY

Magazyn - Grudziądz

ul. Droga Łąkowa 118,
86-300 Grudziądz

OFERTY PRACY

Magazyn - Pyskowice

ul. Lokalna 9,
44-120 Pyskowice

OFERT PRACY