Największy w Polsce Program Rozwoju Pasji

Największy w Polsce
Program Rozwoju Pasji

O pasjonatach, ludziach posiadających wyjątkowe, nietuzinkowe hobby zwykło się mawiać, że są Pozytywnie Zakręceni.

Dla nas to ludzie, którzy nie zgadzają się na monotonię, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, chcą doświadczać nowych rzeczy, przełamywać bariery i podejmować wyzwania.

Wiele takich osób znaleźliśmy wśród pracowników Rossmanna.

To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy obecnie największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji pod nazwą „Pozytywnie Zakręceni”. 

Zobacz więcej

Pozytywnie Zakręcone Wydarzenia

Każdego roku organizujemy więcej Pozytywnie Zakręconych wydarzeń. W samym tylko 2022 zrealizowaliśmy ich ponad 250,
a u dział w nich wzięło ponad 20 000 uczestników. Najbardziej popularne…

Kursy nurkowania

Kursy
nurkowania

Kursy  wind i kitesurfingu

Kursy
wind i kitesurfingu

Wyprawy w góry

Wyprawy
w góry

Warsztaty taneczne

Warsztaty
taneczne

Warsztaty kulinarne

Warsztaty
kulinarne

 

Wydarzenia
Online

Dzięki tej formie wydarzeń nasi pracownicy nawet
z najdalszych zakątków Polski mogą bez wychodzenia
z domu poszerzać z nami swoje kompetencje
i zainteresowania, a materiały warsztatowe otrzymują kurierem pod przysłowiowe "same drzwi". Warsztaty prowadzone są w formie praktycznych zajęć przez doświadczonych ekspertów.

Zobacz więcej

Wydarzenia online

Pracownicy Rossmanna
Potrafią Inspirować

Akcje w ramach Pozytywnie Zakręconych organizujemy
od ponad 11 lat. Poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, niektórzy z nami odkryli swoje pasje, inni mogli już nam opowiadać o swoich sukcesach. Chcielibyśmy, żebyście i Wy mogli poznać bliżej, tych, którzy robią na nas ogromne wrażenie i nas motywują. Może i dla Was staną się inspiracją!

 

Pracownicy Rossmanna Potrafią Inspirować

Rossmann
Najbardziej Rossbiegana firma w Polsce

Dzięki naszym Pozytywnie Zakręconym pracownikom możemy bez wahania powiedzieć, że Rossmann to najbardziej rozbiegana firma w Polsce. W ubiegłym roku w naszych firmowych, biało - czerwonych koszulkach stawali na startach kilkudziesięciu najpopularniejszych biegów w kraju. Jednak najliczniej, ROSSbiegani od kilku lat stawiają się na starcie dziesięciokilometrowego Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, którego jesteśmy sponsorem tytularnym.

 

 

Zobacz więcej

Inspirujące Spotkania

Inspirujące
Spotkania

Cyklicznie organizujemy dla naszych pracowników otwarte spotkania z ciekawymi i charyzmatycznymi ludźmi, którzy swoimi nie tylko zawodowymi dokonaniami motywują, inspirują i są najlepszym dowodem na trafność stwierdzenia, że “Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”. O otwartości
na zmiany, odwadze i podążaniu za własnymi marzeniami rozmawialiśmy m.in. z Dorotą Wellman, Jackiem Walkiewiczem, czy Marcinem Prokopem, Robertem Karasiem, Przemkiem Kossakowskim czy Bartłomiejem Kubkowskim.

Pozytywnie
Pomocni

Od kilku lat konsekwentnie realizujemy szkolenia z pierwszej i dodatkowej pomocy oraz użycia Defibrylatora AED. Do chwili obecnej ponad 1 500 naszych pracowników może poszczycić się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu ukończenia kursu EFR. Rossmann zajął tym samym pierwsze miejsce w Polsce
i trzecie w Europie pod względem liczby przeszkolonych pracowników wśród firm niezwiązanych z opieką medyczną ( źrdło: EFR corp.)

Pozytywnie Pomocni