Więcej niż praca Po pierwsze ludzie!

Więcej niż praca
Po pierwsze ludzie

W Rossmannie nie ma znaczenia czy jesteś pracownikiem magazynu, drogerii czy centrali. Nieistotne jaki masz staż pracy – już od pierwszego dnia w firmie wybieraj dowoli z poniższej, szerokiej oferty benefitów!

Dbasz o zdrowie, kondycję fizyczną, chcesz zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, aktywnie spędzać czas wolny, podróżować?

Świetnie się składa!

Pozytywnie Zakręceni
- Największy w Polsce firmowy program rozwoju pasji

O pasjonatach, ludziach posiadających wyjątkowe, nietuzinkowe hobby zwykło się mawiać, że są Pozytywnie Zakręceni.

Dla nas to ludzie, którzy nie zgadzają się
na monotonię, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, chcą doświadczać nowych rzeczy, przełamywać bariery i podejmować wyzwania.

Pozytywnie Zakręceni   - Największy w Polsce  firmowy program  rozwoju Pasji

Wiele takich osób znaleźliśmy wśród pracowników Rossmanna. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy obecnie największy
w Polsce, firmowy program rozwoju pasji pod nazwą „Pozytywnie Zakręceni”. To projekt, dzięki któremu pracownicy mogą nie tylko wziąć udział w proponowanych przez nas wydarzeniach, ale także samemu je tworzyć i proponować aktywności, w których udział wezmą koleżanki i koledzy z ich miast, regionów, a nawet całego kraju. Dlatego też zwykliśmy mawiać, że w Rossmannie „To nie jest zwykła praca. To nie są zwykli ludzie”.

Czytaj więcej

Czerwona Linia
Pakiet Kultura
Klub Zwierzaka
Wycieczki
Zabawy karnawałowe
Paczki świąteczne
Pomoc finansowa
Sport
Becikowe
Wypoczynek
Pozytywnie zakręceni
Bilety
Wyprawka szkolna
Kolonie
Nauka języków
Akademia doświadczania
Czerwona Linia

Znalazłeś się w ciężkiej sytuacji życiowej i potrzebujesz wsparcia? 
Rossmann przychodzi do Ciebie z pomocą.

Nasza Czerwona Linia to wyciągnięcie pomocnej dłoni, abyście zaoszczędzili pieniądze i znaleźli wyjście z każdej sytuacji. 
Z tą właśnie myślą Rossmann stworzył program wsparcia pracowników, w którym zapewnimy  w pełni anonimowe i bezpłatne porady wykwalifikowanych psychologów, prawników czy doradców finansowych
Skontaktować możecie się poprzez infolinię, chat internetowy bądź aplikację.
Z pomocy skorzystać mogą także członkowie Twojej rodziny, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie ich komfort.

 

Pakiet Kultura

Oglądasz dużo filmów, a może nadal szukasz swojej ulubionej książki ? 

Pakiet Kultura śpieszy z pomocą!  
Z nami masz dostęp do szerokiej biblioteki filmów, książek, muzyki i gier video, a to wszystko bez wychodzenia z domu!
Dzięki platformie kafeteryjnej Motivizer za punkty przyznane przez Rossmann masz tańszy dostęp min.in do Netflixa, Playera, Empik Go, Legimi, Spotify czy Xbox Live.
To jeden z tych benefitów, który pozwoli Ci relaksować się po całym dniu pracy i rozwijać swoje pasje.

​​

 

Klub Zwierzaka

Czy Twój Pies jest na tyle wyszczekany, że da znać gdy coś mu dolega? A może Twój kot zaczął chodzić swoimi drogami żeby zrobić darmowy peeling pazurków? 

Dzięki temu benefitowi zadbasz o zdrowie Twoich najlepszych przyjaciół. Klub Zwierzaka poprzez platformę Pethelp oferuje możliwość uczestnictwa w rocznym abonamencie weterynaryjnym. 
Członkostwo w Klubie Zwierzaka pozwoli Ci skorzystać z wielu usług weterynaryjnych. Chcesz sprawdzić jak się miewa Azor? 
Zapisujesz go na profilaktyczny przegląd zdrowia
Filemonowi marzy się kocie spa? 
Niech skorzysta z możliwości obcinania pazurków i toalety uszu.
Do tego szereg badań laboratoryjnych, szczepień i wizyty online!
Wnioskować o dołączenie do Klubu Zwierzaka możesz już od pierwszego dnia pracy!
 

 

Wycieczki

Twoją pasją są podróże? 
Lubisz zwiedzać zakątki Polski i najbliższej Europy? 

Praktycznie przez cały rok Rossmann zaprasza Ciebie oraz Twoich bliskich na weekendowe wycieczki dla dorosłych, jak i rodzin z dziećmi. Na wyjazdach możecie zwiedzać oraz integrować się w najciekawszych miejscach na mapie Polski i nie tylko!

Z różnorodnej oferty możesz wybierać wycieczki takie jak „Energiczna Małopolska” z biletami wstępu do Energylandii, „Przystań św. Mikołaja” na Mazurach, „Szwajcaria Kaszubska” oraz wiele wiele więcej!

​​​

Wycieczki

 

Zabawy karnawałowe

Czy Twoje dziecko lubi spędzać czas na szalonej zabawie z rówieśnikami?

Każdego roku Rossmann organizuje ok. 50 zabaw karnawałowych w całej Polsce. Na każdej imprezie Twoje dziecko otrzymuje również upominek w postaci zabawki, gry, voucheru lub przyborów szkolnych. 

Zabawy odbywają się stacjonarnie na salach zabaw lub w formie online, bawiąc dzieci przed ekranami komputerów. 

Koszt zabawy jest w pełni dofinansowany przez firmę, bez względu na to, ile dzieci zgłosisz do zabawy!

​​​​​

Zabawy karnawałowe

 

Paczki świąteczne

Są tu jakieś grzeczne dzieci? 

Co roku, wraz z najlepszymi życzeniami, w okresie Świąt Bożego Narodzenia Rossmann przesyła Twojemu dziecku prezenty. W środku każdej paczki świątecznej dzieciaki znajdują różnego rodzaju zabawki oraz gry które uczą i bawią jednocześnie. Nasz zespół dba o to, aby były one dostosowane do wieku Twojej pociechy. 
Paczki świąteczne w całości finansowane są przez Świętego Mikołaja! 
 

Paczki świąteczne

Pomoc finansowa

Gotowy na świąteczny szał zakupów?

Koniec roku to czas, w którym Rossmann realizuje projekty bożonarodzeniowe oraz szykuje się
dużymi krokami do akcji noworocznych. Świąteczny zastrzyk finansowy to nic innego jak wsparcie domowego budżetu na nieuniknione wydatki.
O pomoc może zgłosić się każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę.
Corocznie z dodatku świątecznego korzysta blisko 17 tysięcy Pracowników.

Pomoc finansowa

Sport

Sport to zdrowie prawda?
Dla Ciebie i dla Twojej rodziny Rossmann oferuje pakiety sportowe, dzięki którym możecie korzystać z ulubionej siłowni czy z innych obiektów sportowych. I to bez limitów!
Obsługa pakietu, czyli m.in. rejestracja wejść, odbywa się poprzez aplikację mobilną, dzięki czemu nie martwisz się, że zgubisz swoją kartę.
Dodatkowo w ramach pakietu możesz korzystać z szeregu atrakcji np. gokarty, kręgle, bilard czy zniżki do sieci kin Helios, Cinema City, Multikino.
Masz dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo- rekreacyjnych na terenie całego kraju!

Sport

Dodatkowo, co miesiąc, światowi eksperci z Men’s Health, Women Health oraz magazynu Runners World przygotowują w formie onlinowego magazynu nowe dawki motywujących rozwiązań dla ulepszenia planów treningowych. Otrzymasz tam porady żywieniowe, pomysły na ćwiczenia i treningi.

Becikowe

Dobrze słyszeliśmy, że Twoja rodzina się nieco powiększyła?!

Dzielimy z naszymi Pracownikami tę radość, dlatego Rossmann wita nowonarodzone dzieci swoich pracowników!  Twoja najmłodsza pociecha dostanie paczkę z najbardziej przydatnymi artykułami podczas pierwszych miesięcy życia, z dbałością o potrzeby najmłodszych (pieluchy, oliwki, szampony, kremy, mydełka itp.)
Paczki, które nazywamy u nas becikowym, są w pełni finansowane, dzięki czemu odciążamy domowy budżet. Paczkę dostarczy kurier pod Twój adres zamieszkania!
W każdym roku trafiamy do ponad tysiąca dzieci oraz ich rodziców.

Becikowe

Wypoczynek

Może wypoczynek w domkach i apartamentach?

7-dniowe pobyty dla pracowników z rodzinami w jednym z kilkunastu ośrodków nad morzem, w górach lub na Mazurach.
Dofinansowanie dotyczy okresu zarówno letniego jak i zimowego, a także wypoczynku po wysokim  sezonie dla Ciebie i najbliższej rodziny.
W ramach akcji sam wybierasz termin i miejsce wypoczynku z bogatej oferty Rossmanna. To także Ty decydujesz, czy interesują Cię domki, czy apartamenty.

Wypoczynek

Pozytywnie zakręceni

Największy firmowy program rozwoju pasji w Polsce.

O pasjonatach, ludziach posiadających wyjątkowe, nietuzinkowe hobby zwykło się mawiać, że są Pozytywnie Zakręceni. Dla nas to ludzie, którzy
nie zgadzają się na monotonię, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, chcą doświadczać nowych rzeczy, przełamywać bariery i podejmować wyzwania. Wiele takich osób znaleźliśmy wśród pracowników Rossmanna.

To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy obecnie największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji pod nazwą „Pozytywnie Zakręceni”.

Pozytywnie zakręceni

To projekt, dzięki któremu pracownicy mogą nie tylko wziąć udział w proponowanych przez nas wydarzeniach, ale także samemu je tworzyć i proponować aktywności, w których udział wezmą koleżanki i koledzy z ich miast, regionów, a nawet całego kraju. Dlatego też zwykliśmy mawiać, że w Rossmannie „To nie jest zwykła praca. To nie są zwykli ludzie”

Bilety

Co powiecie na integrację? 
Jako Pracownik Rossmanna masz możliwość korzystania z dofinansowania do biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe.
Każdego roku możesz bawić się przy dźwiękach ulubionego zespołu, oglądać wpierające w fotel spektakle teatralne czy zdzierać głos podczas dopingowania drużyny sportowej.
 

Bilety

Wysokość dofinansowania zaczyna się zwykle od ok 50% wartości biletów do pełnego dofinansowania czyli 100% wartości biletu/ów.

Każdego roku organizujemy ok. 100 takich wydarzeń.

Wyprawka szkolna

Zbliża się rok szkolny a Twoje dziecko niebawem rozpocznie swoją pierwszą szkolną przygodę? 
Nie zwlekaj i zgarnij wyprawkę szkolną! 

Dla wszystkich rodziców pierwszoklasistów, którzy złożą wniosek, Rossmann przygotowuje pomoc rzeczową w postaci wyprawki szkolnej! Twoje dziecko wyposażone będzie w plecak, piórnik, worek oraz niezbędne artykuły szkolne takie jak zeszyty, flamastry, kredki czy farby, a Ciebie wyręczymy w szkolnych zakupach! 

Co roku przygotowujemy około 1000 szt. wyprawek.

Specjalnie na Was czeka również Poradnik, który pomoże przygotować zarówno Ciebie jak i Twoje dziecko do pierwszych szkolnych dni! 
 

Wyprawka szkolna

Kolonie
 

Czas zaplanować ferie oraz wakacyjne wyjazdy dla Twojego dziecka?
Zostaw to nam! 

Rossmann zaprasza na kolonie wszystkie dzieci w wieku 8-16 lat. Czternastodniowe wyjazdy organizowane są nad morzem, w górach i nad jeziorami. Celem programu jest przede wszystkim aktywny wypoczynek, poszerzanie zainteresowań oraz budowanie relacji. 

Dla najmłodszych dzieci w wieku 6-8 lat Rossmann proponuje udział w „Odkrywcach świata”. Jest to doskonały pomysł na pierwszy, samodzielny wyjazd malucha pod opieką doświadczonej kadry oraz przeżycie pierwszej wakacyjnej przygody wraz z rówieśnikami! 

W okresie ferii zimowych, dla dzieci w wieku 8-16 lat, w różnych zakątkach Polski organizowane są siedmiodniowe zimowiska. Podczas obozu uczestnicy będą aktywnie spędzać wspólny czas oraz nauczą się bądź będą rozwijać swoje umiejętności między innymi jazdy na nartach!
Dla młodzieży w wieku 14-17 lat przygotowane zostały Campy językowe, czyli wyjazdy na których Twoje dziecko będzie miało okazję doskonalić swoje kompetencje językowe pod okiem native speakerów!
 

Kolonie

 

Nauka języków

Bezpłatny dostęp do największej w Polsce, multimedialnej platformy językowej online eTutor!

Dlaczego warto rozpocząć naukę? Powodów jest wiele.

Jest mobilny - możesz używać go na komputerze,
a dzięki aplikacji również w telefonie i tablecie. Dopasowany do Ciebie - uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz, w swoim tempie. Pełen możliwości - eTutor to nie tylko gramatyka
i ćwiczenia, ale też wciągające gry językowe, osiągnięcia, lekcje specjalne i multimedialne zadania. Efektywny - jedna lekcja to tylko 15 minut,
a powtórka 30 słówek zajmie Ci niecałe 2 minuty. 

Nauka języków

W Twoim pakiecie znajdziesz: kurs eTutor angielski, Business English, Travel English, eTutor matura, kurs z zakresu logistyki - English for Specific Purposes i eTutor niemiecki.

Dodatkowo możesz podarować dwa darmowe konta swoim osobom towarzyszącym. Ucz się z eTutorem! 

Akademia doświadczania

Chciałbyś zapewnić swojemu dziecku wsparcie edukacyjne i dobry start w przyszłość? 
Może marzysz aby zostało następcą Alberta Einsteina? 

Akademia doświadczania służy pomocą! Jej celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju zainteresowań i naturalnych kompetencji. Akademia Doświadczenia działa zarówno online, jak i 
w realu!

Akcje skierowane do najmłodszych to przede wszystkim domowe e-przedszkole, które w czasach lock-downu animowało i edukowało przedszkolaków oraz warsztaty multisensoryczne podczas których rodzice ze swoimi pociechami wykonywali kolorowe, magnetyczne butelki. 

Dla młodzieży przygotowane zostały e-podróże językowe, warsztaty efektywnej nauki i radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia pomagające odkryć tajniki Excela. Rossmann realizuje również pogotowie egzaminacyjne - czyli przygotowanie Twojego dziecka do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych. Najstarszych przygotowuje również do pierwszych rozmów rekrutacyjnych!
 

Akademia doświadczania Rossmanna

 

Rossmann to My wszyscy!

Rossmann to My wszyscy!

Pamiętamy również o naszych byłych pracownikach, którzy przeszli na emeryturę czy rentę. Wspieramy ich m.in. finansowo w okresie świąt. Dajemy możliwość wyjazdu latem oraz zimą do wskazanych przez nas ośrodków.

Bycie pracownikiem Rossmanna to coś więcej niż praca,
bo Rossmann to My.

Opieka medyczna

Opieka medyczna

Myślimy o zdrowiu, dlatego każdy z naszych pracowników ma możliwość korzystania z usług firmy świadczącej usługi medyczne z szeroką ofertą lekarzy o wielu specjalnościach. Nowo zatrudnione osoby ponoszą za tę usługę symboliczną opłatę abonamentową, a pracownicy z ponad trzyletnim stażem korzystają z opieki medycznej bezpłatnie. Dajemy również możliwość bezpłatnego zaszczepienia się przeciw grypie w okresie jesienno-zimowym.

Wspieramy

Wspieramy

Planowany remont czy zakup mieszkania? Pomagamy naszym pracownikom udzielając im pożyczek na preferencyjnych warunkach. Jesteśmy też, gdy przydarzą się  niespodziewane, trudne sytuacje w życiu. Dajemy możliwość ubiegania się o bezzwrotną zapomogę.