Drodzy Kandydaci,

witamy serdecznie na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami o pracę. Chcielibyśmy tą widomością poruszyć kwestie formy osobowej używanej przez nas w ogłoszeniach.

W naszych ogłoszeniach używamy męskiego rodzaju nazw stanowisk, jednakże chcielibyśmy podkreślić, że wynika to tylko i wyłącznie z dbałości o czytelność ogłoszeń.

Dla pracowników niezależnie od płci, liczy się profesjonalizm, pasja, oraz umiejętności, które przynoszą wartość nam wszystkim.

Wierzymy, że każdy z Was ma potencjał, by stać się cennym członkiem zespołu profesjonalistów i pasjonatów.

Jesteśmy firmą, która promuje tolerancję, różnorodność, oraz równość szans.

Jeśli więc posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do aplikowania.

Zobacz jak wygląda praca w centrali:

 

Pracuj w centrali

CENTRALA

Centrala

Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. To stąd od blisko 30 lat zarządzamy najbardziej rozwijającą się siecią drogerii w Polsce. Atmosfera pracy i work life balance, to priorytety, wpisujące się w nasze hasło – PO PIERWSZE LUDZIE. U nas lider jest częścią zespołu, współpracującym i wspólnie szukającym rozwiązań. Jesteśmy otwarci na siebie, na swoje pomysły, dzięki temu podejmujemy kolejne wyzwania, a ich realizacja jest często niesztampowa. Nasze ambitne plany stają się każdego dnia - zadaniami do wykonania, podczas gdy my szukamy kolejnych. Centrala to miejsce spotkania naszego – i naszych projektów. Twórz je z nami!

Benefity

Więcej niż praca
Po pierwsze ludzie!

W Rossmannie nie ma znaczenia czy jesteś pracownikiem magazynu, sklepu czy centrali. Nieistotne jaki masz staż pracy – już od pierwszego dnia w firmie wybieraj dowoli
z poniższej, szerokiej oferty benefitów!

Zobacz więcej

Benefity

Co nas Wyróżnia

Wyjątkowe
miejsce pracy