DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym pracownikiem - Nie czekaj! Dołącz do nas i korzystaj z największego w Polsce pakietu benefitów i firmowego programu rozwoju. Sprawdź oferty pracy w Magazynach w Łodzi, Grudziądzu i Pyskowicach. Poza benefitami czekają na Ciebie: atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, premia do 1200 zł brutto miesięcznie, dodatek za pracę w weekend i możliwość rozwoju nie tylko zawodowego.

Do zobaczenia w Rossmannie :)

Przygotowaliśmy dla Was nowe benefity i aktywności z nutą rywalizacji. Konkurs Auto na Weekend zastępujemy konkursem 12 spełnionych marzeń w 12 miesięcy, o którym przeczytacie poniżej. To jednak nie jedyna nowość. Co kwartał zyskacie możliwość wygrania Voucheru o wartości 6000 zł na wyjazd wakacyjny w dowolne miejsce świata!

Długodystansowcy! Znamy zwycięzcę konkursu!

Rozstrzygnięcie drugiej edycji naszego konkursu „Długodystansowcy”  nie było łatwe, a kilkuosobowe  jury miało nie lada zadanie wyłonić jedną, jedyną  odpowiedź spośród wielu niezwykle ciekawych.  W tym roku zapytaliśmy Was: Jakie umiejętności oraz kompetencje zdobyłaś/zdobyłeś w trakcie ostatnich 12 miesięcy pracy w Rossmannie? Otrzymaliśmy wiele  wyjątkowych, inspirujących, a momentami nawet wzruszających odpowiedzi. To dowodzi, że nie tylko angażujecie się w pracy, ale też jesteście niezwykle kreatywni.

Czytaj więcej

Otwarci na świat - Nowe pytanie konkursowe

Egzotyczna podróż na Bali? Rodzinne wakacje w Albanii? A może objazdowa wycieczka po najstarszych zabytkach Indii z pobytem w bajecznym Tadż Mahal - jednym z siedmiu cudów świata? Podziel się z nami swoim pomysłem na podróż życia i wygraj 6000 zł do zrealizowania na wakacje marzeń z biurem podróży Itaka.
Czytaj więcej
Poznaj zwycięzcę poprzedniej edycji
Czytaj więcej

12 spełnionych marzeń w 12 miesięcy - Nowe pytanie konkursowe

Przejażdżka Ferrari, a może lot paralotnią, monstertucki albo cały dzień w SPA? Zapraszamy Was do konkursu, w ramach którego będziecie mogli sami zdecydować jakie marzenie zrealizujecie, kiedy i gdzie w Polsce! Mamy dla Was vouchery o wartości 600 zł, do wykorzystania przez 10 miesięcy. 
Czytaj więcej
Poznaj zwycięzcę poprzedniej edycji 
Czytaj więcej

#MOCNYSKŁAD: OGÓLNOMAGAZYNOWA RYWALIAZCJA NA TORZE KARTINGOWYM

Ogłaszamy ogólnomagazynową rywalizację na torze kartingowym. Wsiadamy do gokartów! Zbierzcie mocny skład i dajcie z siebie wszystko! Wspólnie przekonamy się 
w czyich żyłach płynie benzyna zamiast krwi, a następnie w ogólnopolskim finale wyłonimy najszybszą magazynową drużynę Rossmanna! Zasady są proste:


Czytaj więcej

Tłusty Czwartek

Kto powiedział, że tłusty czwartek może być tylko raz w roku? :)
Na pewno nie my!
Dlatego też wprowadziliśmy naszą nową słodką tradycję!
We wszystkich Magazynach Rossmanna tłusty czwartek obchodzić będziemy co miesiąc, a co!?
Z dżemem? marmoladą? czekoladą? konfiturą? Tyle opcji, a my sprawdzimy je wszystkie! Wszystkiego najsłodszego!

Zakręceni wezwali posiłki

Lubicie słodkie niespodzianki? Kto nie lubi?!
My uwielbiamy nie tylko je otrzymywać ale także przygotowywać! Także…
Nie znacie dnia, ani godziny, kiedy z czymś słodkim się zjawimy i życie Wam osłodzimy :)
Wzywamy posiłki – nie zabraknie Ci energii nawet gdy właśnie wróciłeś z siłki.
Rymować moglibyśmy tak jeszcze bez końca, a do Was już jedzie niespodzianka życie słodząca.

Kawa! Tylko kawa może nas uratować!

Jak działa kawa, to wiemy wszyscy ale jak smakuje? O i to jest dobre pytanie.
W każdym zakątku świata inaczej, a my doskonale wiemy,
że pracownicy Rossmanna lubią doświadczać. W każdym miesiącu będziecie mogli skosztować kawy z innego rejonu świata, przeczytać
o tym co ją wyróżnia, jak jest palona i czemu zawdzięcza swój niepowtarzalny smak.
Wybranego dnia każdego miesiąca na stołówce będziecie mogli skosztować odmiennych gatunków napoju bez którego wielu nie wyobraża sobie poranka lub przerwy w pracy. Ten dzień będzie wyjątkowo aromatyczny i energetyczny!