PRACA W DROGERII ROSSMANNA

Nasi pracownicy każdego dnia dowodzą, że w Rossmannie można rozwijać się nie tylko zawodowo, ale dzięki swojej aktywności realizować pasje, którymi tak chętnie się dzielą i inspirują innych. Gdyby ktoś zapytał jak krótko można scharakteryzować pracowników Rossmanna, odpowiedź byłaby prosta:  Profesjonaliści i Pasjonaci!

Jak wygląda praca?

Dołączając do naszych zespołów pracujących w Drogeriach Rossmana ZYSKUJESZ:


  • umowę o pracę na ¾ lub cały etat,
  • dobrze przygotowane wdrożenie do pracy - abyś czuł/a się zaopiekowany/a i gotowy/a do wykonywania swoich zadań,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych i szkoleniach  wspierających zdobywanie kompetencji,
  • darmowy dostęp do platformy językowej dla Ciebie i bliskich,
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do platform jak NETFLIX, Empik Go. Sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: Sprawdź ofertę Benefitów,
  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – nurkowania, windsurfing, snowboard, skutery wodne, wyprawy górskie i wiele innych.

 

Od pierwszego dnia jesteś w odpowiednim miejscu!

Rozpoczynając pracę w jednej z ponad 1600 drogerii - stajesz się częścią wielkiej rossmannowej społeczności, która dzisiaj liczy ponad 17 000 pracowników. I wiesz co? Bardzo się cieszymy, że możemy Cię poznać. Jesteśmy Ciebie ciekawi, Twoich pasji, tego kim jesteś i co wniesiesz do zespołu. Jakie umiejętności? Jakie pomysły?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz naszego wsparcia i spokojnego, dobrze zorganizowanego wdrożenia. Właśnie takie czeka na Ciebie w Rossmannie.

Jak będzie wyglądał Twój pierwszy dzień w pracy? Nie rzucimy Cię na głęboką wodę! 
Pomożemy Ci, efektywnie zaplanować każdy dzień Twojej nowej zawodowej drogi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie Dziennik Podróży, w którym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twojego wdrożenia, a także graficznie opracowane bilety, żeby dokładnie wiedzieć, w którym miejscu wyprawy jesteś. Przejście wszystkich etapów pozwoli Ci ukończyć wdrożenie. Przed Tobą etap ROSSPOZNAJĘ, gdzie znajdziesz m.in. stację adaptację, ale i… kawuchę pogaduchę. Potem etap ROSSWIJAM ze stacją edukacją i ROSSUMIEM ze stacją orientacją.
 

 Profesjonaliści w rozwojowej podróży

 

Rozwijamy się wewnątrz firmy!
Stawiamy na rozwój, dlatego dajemy szansę rozwoju w ramach naszej struktury. Każdy pracownik ma możliwość udziału w rozmowie o awans wewnętrzny na wyższe stanowisko. 

80% rekrutacji menadżerskich w drogeriach rozstrzygnęliśmy wewnętrznie

  • 84 % Kierowników Drogerii awansowało wewnętrznie.
  • 93% Zastępców Kierownika Drogerii awansowało wewnętrznie.
  • 70 % Asystentów Kierowników Drogerii awansowało wewnętrznie.

Misja Rozwój
To przestrzeń do zdobywania wiedzy podczas warsztatów, spotkań inspiracyjnych lub uczestnictwa w cyklu „poznajMY się”, a także możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami z różnych biznesów. Uczestnicy mają okazję poszerzyć kompetencje aż w pięciu obszarach: świadomości biznesowej, zarządzania projektami, myślenia kreatywnego, wystąpień publicznych oraz przywództwa. To 8 miesięcy pełnych rozwoju!

Hoster 
Celem programu jest rozwój kompetencji w oparciu o konkretne postawy charakteryzujące dobrego gospodarza drogerii (HOSTERA). Program trwa dziewięć miesięcy. Uczestnicy biorą udział w pięciu dwudniowych modułach. Każdy z modułów zapewnia różnorodność form: szkolenia miękkie i spotkania z przedstawicielami działów.

Zdobytą w ramach programu wiedzę uczestnicy mogą nie tylko wykorzystać w pracy od razu, ale także dzielić się nią z innymi. Wszystko po to, aby poszerzać menadżerską perspektywę rozumienia biznesu i tym samym wpływać na jakość podejmowanych decyzji.

 

Pracując w Rossmannie, będziesz zawsze na dobrym kursie, w drodze rozwojowej. Od pierwszego dnia  pracy zyskujesz dostęp do niezwykłej platformy Nawigator Rozwoju, która zabierze Cię w edukacyjną podróż. 

Uczestnicząc w szkoleniach, webinarach, nabędziesz nowe kompetencje i ugruntujesz swoją wiedzę w zakresach związanych zarówno z wykonywanymi zadaniami, jak i wartościami jakimi kierujemy się w codziennej pracy oraz z projektami wprowadzanymi w firmie. Twoim przewodnikiem w podróży szkoleniowej, będzie brand hero Steward. Jesteśmy przekonani, że się polubicie 😊 To jednak dopiero początek Twojej rozwojowej podróży w Rossmannie! Na co jeszcze możesz liczyć?

eTutor
Największa w Polsce, multimedialna platforma językowa online, z której można korzystać również poprzez Aplikację Mobilną! Rossmann daje możliwość nauki, aż 5 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, i to bez żadnych opłat. Oprócz tego każdy pracownik ma możliwość podarowania 2 darmowych kont osobom towarzyszącym.

To nie tylko gramatyka i ćwiczenia, ale też wciągające gry językowe, osiągnięcia, czy lekcje specjalne i multimedialne zadania.  Jedna lekcja to tylko 15 minut, a powtórka 30 słówek zajmuje średnio niecałe 2 minuty. Nauka języków obcych jeszcze nigdy nie była tak prosta i teraz naprawdę nie znajdziesz żadnych wymówek!

 

Profesjonaliści i Pasjonaci z drogerii Rossmanna

Angelika Lampart – w drogerii Rossmanna w Świdnicy pracuje od 2021 roku. Już w pierwszych dniach po przeprowadzeniu się do nowego miasta rozpoczęła poszukiwania pracy. Jej pierwszym wyborem był Rossmann. Angelikę zaskoczyło, że zaledwie po trzech dniach od wysłania CV została zaproszona na rozmowę, która jak się okazało była początkiem nowej, zawodowej przygody.
Od dawna interesowała się kosmetykami i wszystkim co z nimi związane. Przez wiele lat była częstą klientką Rossmanna. Robiąc regularnie zakupy zwróciła uwagę, że pracujące tam osoby są miłe, sympatyczne i często się uśmiechają. 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Martyna Sawicka – w Rossmannie od 10 lat. Zaczynała na stanowisku kasjer – sprzedawca, a od 3 lat odpowiada za  funkcjonowanie jednej z naszych drogerii we Wrocławiu. Praca w Rossmannie jest jej pierwszą w życiu i ani myśli jej zmieniać. 
Martyna wspominając swoje początki śmieje się, że miała to być praca tylko na chwilę, bowiem rozpoczęła ją we wrześniu 2012 roku, a wiele przepowiedni zwiastowało wtedy koniec świta w dniu 12.12.2012. Świat się nie skończył, a dla Martyny był to dopiero początek wieloletniej zawodowej przygody.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karolina Krzemińska – w Rossmanie pracuje od 2015 roku – obecnie od ponad już 5 lat jest Asystentem Kierownika Drogerii. Do Rossmanna trafiła z polecenia koleżanki, która kiedyś pracowała w drogerii. Już po tygodniu od wysłania CV otrzymała  telefon z zaproszeniem na rozmowę, a tego samego dnia, kilka godzin po spotkaniu otrzymała informację, że została zatrudniona. Po wielu latach pracy nadal cieszy się z podjętej wtedy decyzji. Przez 8 lat pracowała w dwóch różnych drogeriach w Wieliczce. Karolina przyznaje, że pracuje ze świetnymi ludźmi. Jako asystentka prowadzi zmianę, zajmuje się otwarciem i zamknięciem drogerii oraz zarządza pracą zespołu z danej zmiany.

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesjonaliści i pasjonaci w wyjątkowym miejscu pracy

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat pracy w Rossmannie. Dzieje się u nas tyle, że moglibyśmy pisać i pisać i pisać… ale równie chętnie, o tym jak pracuje się w Rossmanie lubimy opowiadać. Przygotowaliśmy dla Ciebie 1-minutowy film, przestawiający jak "uśmiech robi dzień dobry". Z kolei w 5-minutowym reportażu Ilona Perużyńska – Zych, Dyrektor Działu Personalnego Rossmanna opowie o tym, dlaczego to właśnie Rossmann jest wyjątkowym miejscem pracy. W kolejnym materiale wideo Basia i Klaudia z Działu Employer Brandingu opowiedzą o możliwościach rozwoju pasji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

 

 

Pasjonaci wybierają Rossmanna

I nie ma się co dziwić 😊 W naszej formie od ponad 11 lat działa największy w Polsce firmowy program rozwoju pasji POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Razem biegamy, nurkujemy, jeździmy konno, wspinamy się, tańczymy, pływamy na windsufingu, gotujemy, jeździmy na nartach i robimy wspólnie mnóstwo pozwalających cieszyć się życiem rzeczy. To jednak nie wszystko przez cały rok rozwijamy także swoje pasje podczas różnorodnych warsztatów online. Tylko w minionym roku zrealizowaliśmy 251 wydarzenia i wszystko wskazuje na to, że ten rok zakończymy jeszcze lepszym wynikiem.

 

Benefity dla pracowników drogerii

Każdy pracownik Rossmanna od pierwszego dnia pracy w naszej firmie może korzystać z jednego z największych w Polsce pakietu benefitów.  Wśród nich poza takimi już powszechnymi jak prywatna opieka medyczna, czy karta umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych znajdują się dofinansowanie do wypoczynku, wyprawki szkolne dla dzieci, Pakiet Kultura z darmowym Netflixem, czy darmowa opieka weterynaryjna dla Twojego pupila – Sprawdź całą oferta benefitów.

 Gromadzimy pieniądze w skarbonkach

Każdego roku od 2 stycznia do 30 listopada nasi pracownicy mogą gromadzić środki na swoich kontach w naszej aplikacji mobilnej Rossmann PL. Robiąc zakupy i skanując aplikację otrzymują 5% zwrotu do wirtualnej skarbonki. 

Zsumowany zwrot pracownicy mogą wykorzystać w okresie od 4 do 30 grudnia danego roku, na zakupy w drogeriach stacjonarnych Rossmann. Dodatkowe środki bardzo przydają się zwłaszcza w okresie bożonarodzeniowego szaleństwa, kiedy przygotowujemy prezenty dla naszych najbliższych.

 Wyjątkowi ludzie. Wyjątkowe wydarzenia

Pracując w Drogeriach Rossmann masz szansę nie tylko korzystać z jednego z największych w Polsce pakietu benefitów oraz rozwijać pasję w ramach firmowego programu Pozytywnie Zakręceni. Co jakiś czas postaramy się zaskoczyć Cię zaproszeniem do udziału w zupełnie niecodziennych wydarzeniach.

Spotkania w kinach  
Co roku spotykamy się z pracownikami drogerii w największych salach kinowych w całej Polsce na cyklu eventów "Rossmann to My". W 2022 roku zaprosiliśmy 12 000 osób i odwiedziliśmy 16 miast.  

Poświęcamy wiele uwagi na omówienie aktualnych i najważniejszy projektów firmowych, ale nie zapominamy o rozrywce. Po części konferencyjnej zapraszamy uczestników na poczęstunek i ciekawy film. 

Spotkania z Centaurem 
Coroczne spotkanie kierowników drogerii i przedstawicieli działów na co dzień współpracujących ze sklepami, to idealna okazja, by w nieformalnej atmosferze poznać koleżanki i kolegów z całej Polski. To czas integracji i świetnej zabawy. Tradycją eventu jest jego specjalna oprawa, atrakcje w postaci spotkań z wyjątkowymi gośćmi, występów artystycznych, czy koncertów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wydarzenia te odbywają się w najpiękniejszych i miastach w Polsce, co dodaje im niezwykłego uroku i tworzy niesamowite wspomnienia. Każdemu spotkaniu towarzyszy charytatywny akcent, bo lubimy pomagać.

Realizujemy wolontariat pracowniczy
Każdy z naszych pracowników uzyskuje dodatkowe 2 wolne dni na udział w wolontariacie. Staramy się angażować w różne inicjatywy: w ramach projektu Workcamp pomagamy w przeprowadzaniu remontów m.in. w domach dziecka, współpracujemy z Fundacją Kolorowy Świat, która prowadzi przedszkole i szkołę dla dzieci z dziecięcym porażeniem mózgowym i innymi wadami rozwojowymi, gdzie jedną ze wspólnych inicjatyw są wycieczki z dzieciakami. Udzielamy się w Szlachetnej Paczce, sprzątamy ogrody, wyprowadzamy psy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inspirujące spotkania 
Nasz projekt „Pozytywnie Zakręceni” skupiony jest również na motywowaniu i inspirowaniu. Cyklicznie organizujemy spotkania, w czasie których nasi pracownicy i ich osoby towarzyszące mogą spotkać się z ludźmi, których życie i działalność dają tzw. „motywacyjnego kopa”. Z Robertem Karasiem, spotkaliśmy się zaraz po zdobyciu tytułu rekordzisty świata na dystansie 5 x Iron Man, a z Przemkiem Kossakowskim przy okazji premiery jego książki. W trakcie spotkań uczestnicy mogą osobiście zadać pytanie gościowi, poprosić o autograf, zrobić wspólne zdjęcie i pobyć w gronie ludzi „z apetytem na życie”. W czasie nasilenia pandemii, przy braku możliwości organizacji wydarzeń w formie tradycyjnej - spotkaliśmy się online z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Mariuszem Kusznierewiczem. 
 

Prezenty 
Każda okazja do obdarowania prezentem jest dobra, a my lubimy nie tylko prezenty dostawać, ale także je wręczać! W Rossmannie celebrujemy Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, a także wiele innych chwil, które chcemy szczególnie uczcić. 

Nasze podarunki są zwykle niespodzianką dla pracowników, okazją do spędzenia chwili razem i wywołują wiele uśmiechów. Dokładamy starań, aby wysyłane przez nas prezenty były atrakcyjne i umilały świąteczny czas nie tylko w gronie pracowników, ale i w domu.
 

Kalendarz Rossmanna

Każdego roku realizujemy wyjątkowy projekt kalendarza Rossmanna, którego bohaterkami zostają koleżanki pracujące na co dzień w naszych Drogeriach i Centrali. Kalendarz ten jest wyjątkowy, nie tylko za sprawą swoich bohaterek ale także ze względu na jego limitowany charakter. Nie można go kupić. Jest on wyjątkową pamiątką dla uczestniczek sesji oraz prezentem dla najbliższych kontrahentów.

 Potrafimy w komunikację!

Jako profesjonalistom zależy nam na tym, aby wszyscy pracownicy mieli bieżące informacje na temat firmowych wydarzeń, nowych projektów, sukcesów i rozumieli otaczającą nas rzeczywistość. Aby realizować nasze zadania korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych dostosowanych do specyfiki pracy, dostępnego sprzętu i oczekiwań odbiorców. Działamy offline, wydając firmowe gazety wewnętrzne, ale też online, kolportujący treści za pośrednictwem nowoczesnego intranetu. Wymieniamy się informacjami, cenimy konstruktywny dialog, ale lubimy też porozmawiać na tematy spoza firmowej rzeczywistości. Dlatego systematycznie rozwijamy nasz serwis społecznościowy Workplace. Nie zapominamy też o istocie spotkań face to face. Wydarzenia firmowe są dla nas ważnym narzędziem komunikacji, ale też wyjątkowym sposobem budowania relacji. Wszystko po to, aby pracowało nam się lepiej, przyjemniej i efektywniej.     

 Jesteśmy solidni, przyjaźni, po prostu THE BEST 😊

    

     

 

     

Podobnie jak w latach poprzednich nasza firma została uhonorowana prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi tym firmom, które zdecydowanie wyróżniają się w tworzeniu przyjaznego i atrakcyjnego miejsca pracy. Nagrodę Friendly Workplace z dumą odebraliśmy czwarty raz z rzędu! Ponownie w nasze ręce trafiły też tytuły: Solidny Pracodawca oraz Best Quality Employer. Pierwszy, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatni raz, w 2023 roku otrzymaliśmy także nagrodę Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR”


Nagrody te są dla nas wyjątkowo cenne, bo przyznawane za  tworzenie przestrzeni umożliwiającej pracownikom rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty, co jest celem szczególnie nam bliskim.
Ponadto już od dwóch lat realizujemy program wsparcia psychologicznego, prawnego i finansowego. Mimo, że na co dzień tworzymy dużą i rozproszoną społeczność, potrafimy też się wspierać, bez względu na miejsce zatrudnienia, staż pracy, czy zajmowane stanowisko.
Uznanie w oczach niezależnych jury jest najlepszym potwierdzeniem, że obraliśmy właściwy kurs w tworzeniu wyjątkowego miejsca pracy. W roku 2024 ponownie udowodnimy, to o czym nasi pracownicy od lat doskonale wiedzą, że jesteśmy solidną, przyjazną i nastawioną na rozwój, nowoczesną firmą.

 

Rekrutacja – Do zobaczenia w Rossmannie

 

Ten 15 osobowy team to nasz nie tylko profesjonalny, ale także pełen pasji zespół rekruterski. Zespół, który udowadnia, że rekrutacja może przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze, a udział w procesie rekrutacyjnym  wspominanym pozytywnie doświadczeniem.

Ta piętnastka naszych firmowych pasjonatów, których z pewnością zaciekawi co Ciebie pasjonuje, napędza do działania i jakim jesteś człowiekiem. A może to właśnie dzięki nim odkryjesz nowe hobby? Zobacz co wypełnia ich czas po pracy.

Artur – miłośnik górskich wycieczek, biegania, morsowania i wszystkiego co związane z aktywnym trybem życia. Ponoć złota rączka. Domator. Żona, dwie dorastające córki i….. pies. To jego świat i sens wszystkiego. Zawodowo? Praca jest jego pasją.

Aneta – nieustanna realistka, od zawsze zawodowo związana z HR. Prywatnie miłośniczka południowoeuropejskiego klimatu i kuchni. Niegdyś lubiąca wycieczki rowerowe, które porzuciła na rzecz spacerów ze swoją Goldenką o imieniu Eli.  

Ania - Miłośniczka dobrej kuchni, zdrowego odżywiania i długich spacerów po górach. Zaangażowana mama, uwielbiająca spędzać czas z rodziną, zwłaszcza podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Ania - miłośniczka kotów, wciąż szuka hypoalergicznej rasy. Wielka fanka swoich dzieci, z którymi spędza wolny czas. Wycieczki rowerowe, domowe seanse z popcornem czy maratony planszówek to jej sposób na relax. Czekolada to najlepsza endorfina. 

Agata – lubi książki, piękne wnętrza, zmiany i podróże. Przywozi z nich, oprócz wspomnień, wnętrzarskie gazety oraz fotografie domów i wnętrz lokalnych mieszkańców. Mama Zosi i Tosi. W pracy najważniejsi są dla niej ludzie, dlatego chce, aby byli częścią czegoś fajnego, ważnego, rozwijali się. Dzięki swojej pracy ma na to wpływ.

Asia - wulkan energii, a optymizm towarzyszy jej każdego dnia. Fanka motoryzacji, adrenaliny i muzyki elektronicznej.  
Otacza się ludźmi, czerpie od nich wiedzę, co napędza ją do działania i niejednokrotnie zmienia życiowe decyzje.  
Portugalia mogłaby być jej drugim domem – kocha ją za cudownych ludzi, pyszną kuchnię i piękne krajobrazy. 

Karolina- niepoprawna optymistka. Uważa, że uśmiech i szukanie jasnych stron życia to najlepszy suplement diety! Idealny przepis na czas wolny to wypoczynek na świeżym powietrzu, w otoczeniu rodzinki i przyjaciół. Kocha podróże, uwielbia zwiedzać, doświadczać i poznawać. Kulinarnie- fanatyczka sushi.  

Beata  - ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Zaangażowana optymistka, kontakt z ludźmi to jej paliwo do działania. 
Prywatnie – szczęśliwa żona, mama nastolatki oraz właścicielka kota. Kocha walory kulinarne, ale zwraca uwagę na wartości odżywcze. Uwielbia aktywny wypoczynek, podróże, spacery i obcowanie z naturą to jej codzienność.  

Krzysztof – miłośnik górskich wędrówek, jazdy rowerem oraz szachów. Pasjonat kryminałów, „złota rączka” oraz zdobywca statuetek „Weterana” i „Korony” Runmageddonu. Na rekrutacjach i szkoleniach czuje się jak ryba w wodzie.  Życiowe motto: "Fart to coś, co przytrafia się, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją."
 

Marcin - z zamiłowania do historii "wpadł w sidła" rekonstrukcji historycznej, ponieważ lubi też sporty walki – "zapalił się" do walki mieczem i szablą.
Przez historię i politykę, wziął się za strzelectwo, łucznictwo, sztukę przetrwania i sporty walki. Zawodowo: "Nie martwię się, kiedy konkurencja ma niższe ceny. Martwię się jak zapewniają klientowi lepszą usługę".
​​​​

Weronika - urodzona optymistka, która uwielbia pracę z ludźmi. Prywatnie żyje z dwoma ukochanymi psami, a wolny czas spędza w schronisku, wyprowadzając na spacery swoich czteronożnych przyjaciół. Uwielbia podróże małe i duże, ale serce najmocniej bije w słonecznej Italii. 

Ania – entuzjastka fotografii, wszędzie pojawia się z aparatem. Fotografia to jej pasja i sposób na wyrażanie siebie. Inspiracją dla niej są miejsca, wydarzenia i ludzie. Uwielbia podróże. Jej sposób na relaks to pieczenie ciast, na spotkaniach u niej nigdy nie brakuje pysznych domowych wypieków. Pozytywna i uśmiechnięta, spełniona mama dwóch nastolatek.

 

 


 

Aleksandra - a najlepiej Ola. Jest socjolożką, haerówą, doradczynią zawodową, feministką, partnerką, przyjaciółką, córką, wnuczką... Sporo tych ról. Dodatkowo uprawia świadome mapsierzyństwo! Labmama na pełen etat to właśnie ona. Kocha swoją pracę, ale bądźmy uczciwi, pracuje głównie po to, aby Puszek miał godne życie. Gdyby wygrała szóstkę w totolotka, to pewnie na wolontariacie karmiłaby foki w helskim fokarium. Kocha słońce, morze, gluten i wino. Do tego uwielbia się śmiać. Dlatego na urlopie najprędzej znajdziesz ją w psiolubnej nadmorskiej pizzerii, gdzie będzie śmiać się w głos i sączyć chłodne prosecco.
​​​​

Agnieszka – pokochała tak mocno Bałtyk, że postanowiła przeprowadzić się z drugiego końca Polski. Miłośniczka spacerów po plaży poza sezonem i eksploracji wraków Bałtyku pod wodą. Mama Tosi, u której od pierwszych miesięcy życia próbuje zaszczepić miłość do Bałtyku. Motto, które przyświeca każdego dnia: „Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga, by w nią ruszyć. Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. Ja jestem bohaterem, bracie.” - Jacek Piekara  

 

​​

Program Poleceń Pracowników 

 

 

 

Program Poleceń Pracowników
Nasza firma jest wyjątkowa, bo pracują w niej wyjątkowi ludzie, którzy najlepiej wiedzą, kto będzie pasował do naszego zespołu.

Dlatego zachęcamy ich do poleceń nowych pracowników – jeśli ich kandydat przejdzie proces rekrutacji i zostanie zatrudniony, polecający dostanie premię.  

Sprawdź aktualne oferty pracy w drogeriach