Stanowisko:

Kierownik Operacyjny Zmiany

twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkudziesięcioosobową grupą pracowników,
  • organizacja i nadzór procesów magazynowych,
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz odpowiednie zabezpieczenie towaru,
  • utrzymanie infrastruktury logistycznej,
  • realizacja wskaźników budżetowych,
  • rozwój kompetencyjny podległego zespołu,
  • regularna praca nad rozwojem procesów logistycznych.

nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w zarządzaniu ok. 150-osobowym zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności ms Excel),
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość podstaw prawa pracy i zagadnień z zakresu BHP,
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie Zawodowe: min. 3 lata.

    to OFERUJEMY

    • umowę o pracę,
    • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
    • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
    • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
    • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

    Tak pracuje się w magazynie Rossmanna – SPRAWDŹ!

    Lokalizacja:
    Pyskowice, ul. Lokalna 9, woj. śląskie