Stanowisko:

Magazynier

twój zakres obowiązków

  • kompletacja towaru do wysyłki do sklepów,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru),
  • przestrzeganie procedur i instrukcji firmowych,
  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

nasze wymagania

  • chęć zdobywania doświadczenia w pracy w nowoczesnym magazynie,
  • zaangażowanie,
  • uczciwość,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6.00 – 14.00 / 14.00 – 22.00/ 22.00 – 6.00).

      to OFERUJEMY

      • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,
      • umowę o pracę (I umowa na 3 miesiące, II umowa na 12 miesięcy, III umowa na czas nieokreślony),
      • 4900 zł brutto - podstawowe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
      • 700 zł brutto - Premia gwarantowana przez pierwsze trzy miesiące,
      • min. 700 do 1400 zł brutto - premia za wyniki od czwartego miesiąca pracy,
      • 100 zł brutto - premia weekendowa - wypłacana za każdą przepracowaną sobotę lub niedzielę,
      • darmowy posiłek profilaktyczny (posiłki przygotowane na miejscu),
      • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
      • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
      • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
      • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
      • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
      • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: Pracuj w Magazynie | kariera.rossmann.pl

      Tak pracuje się w magazynie Rossmanna – SPRAWDŹ!

      Lokalizacja:
      Pyskowice, ul. Lokalna 9, woj. śląskie