Marcin Krupiński – w Rossmannie od 14 lat, ale z pewnością nie jest to pechowa trzynastka. Pracę w naszym magazynie zaczynał od kompletowania towarów. Dzięki stale poszerzanej wiedzy, własnej ciekawości i otwartości miał okazję sprawdzić się w wielu obszarach pracy w magazynie. Obecnie pracuje w jego części wysyłkowej, skąd towary trafiają bezpośrednio do Drogerii Rossmanna w całym kraju.

W swojej pracy  - jak sam twierdzi – najbardziej ceni ludzi - swoich kolegów z którymi pracuje na co dzień, a którzy także są wieloletnimi pracownikami Centrum Dystrybucyjnego w Łodzi.

Jako, że jego znakiem zodiaku są Ryby – uwielbia wodę. Korzystając z oferty firmowego programu rozwoju pasji „Pozytywnie Zakręconych” w 2019 roku spróbował nurkowania i od tamtej pory stało się to jego nieustannie rozwijaną pasją. Marcin może poszczycić się ukończeniem 4 kursów największej na świecie organizacji nurkowej PADI. Ukończył kursy OWD, AWOD, NITROX oraz kurs pierwszej i dodatkowej pomocy EFR. Dzięki nabytym na kursach umiejętnościom, Marcin może nurkować do głębokości aż 40 metrów, a ukończony kurs pierwszej pomocy sprawia, że nie tylko nurkowanie w jego obecności jest niezwykle bezpieczne. Marcin pomaganie ma we krwi. Dosłownie i w przenośni. Od 21 lat jest honorowym dawcą tego życiodajnego płynu – oddał go już ponad 30 litrów. Za swoją ofiarność został uhonorowany Medalem Zasłużonych dla Zdrowia Narodu przyznawanym przez Ministra Zdrowia.

Marcin jest także zapalonym survivalowcem. Co roku bierze udział w nocnych, extremalnych wyprawach survivalowych. Nie straszne mu zimno, błoto, brak snu i szybsze bicie serca spowodowane dużą dawką adrenaliny.

Marcina można było zobaczyć też w kilku paradokumentach. Zawsze chciał poznać od wewnątrz  funkcjonowanie produkcji telewizyjnych. Ma on na swoim koncie epizodyczne role w serialach takich jak „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Na Ratunek 112”.

We wrześniu 2022 roku Marcin zwyciężył w organizowanym cyklicznie dla pracowników magazynów Rossmana konkursie „Auto na weekend” i odebrał Voucher o wartości 800 zł do wykorzystania w ogólnopolskiej wypożyczalni samochodów PANEK.

Jesteśmy przekonani, że już wkrótce Marcin zaskoczy nas kolejnymi nietypowymi aktywnościami. Może tym razem usłyszymy go w radiu? 😊

Powrót