Kamil Bartnik

W Rossmannie pracuje od 11 lat. Zaczynał od kompletacji towarów. Od 9 już lat pracuje w Sekcji Wyjścia Towaru.  Odpowiada za kontrolę wysyłanego do Drogerii asortymentu i upewnienie się, że dostawa wyjdzie w 100% zgodnie z zamówieniem i co równie ważne we właściwym czasie. W swojej pracy szczególnie ceni atmosferę oraz swoich kolegów.

Nasz profesjonalista z Centrum Dystrybucyjnego z Łodzi  może poszczycić się wygraniem nagrody głównej – w postaci karty podarunkowej na zakupy do Media Markt o wartości 2000 zł - w  rozwojowym konkursie webinarowym, gdzie liczyła się nie tylko wiedza, ale także szybkość udzielania merytorycznych odpowiedzi.

Kamil także chętnie korzysta z warsztatów rozwijania pasji  online organizowanych w ramach największego w Polsce programu Rozwoju Pasji „Pozytywnie Zakręceni”. W wielu z nich bierze udział wraz z narzeczoną, jednak na warsztatach piwowarskich sam nawarzył sobie piwa 😊

Pasjonat wędkarstwa od dziecka. Na swoim koncie ma okazy takie jak Karp Pełnołuski ważący 17,3 kg! (Personal Beast) oraz nieco mniejsze okazy jak  Karp - 12 kilo i  niezwykle trudny do złowienia – Amur o wadze 6 kg. Dawnej zapalony miłośnik siłowni, obecnie jednak częściej ćwiczy cierpliwość nad wodą oczekując kolejnej, rekordowej zdobyczy.

Powrót