Damian Tarnowski – w Rossmannie od 17 lat. Jak mówi - przyszedł na chwilę został „trochę” dłużej. Praca okazała się na tyle pasjonująca, że porzucił myśli o jej zmianie.  Z Rossmannem związał się na dobre i nie zamierza tego zmieniać. Zaczynał od stanowiska Magazyniera  - dzisiaj jest Zastępcą Brygadzisty.

Przez wiele lat swojej pracy zyskał doświadczenie we wszystkich obszarach pracy w Magazynie. Począwszy od wejścia towaru, po jego wyjście, a obecnie pracuje w Sekcji Procesów Automatycznych. Dba kompleksowo o prawidłowy przebieg procesów automatycznych. Z części magazynu za którą odpowiada Damian przygotowane rollkontenery ruszają do załadunku i dalej do Drogerii Rossmanna w całej Polsce.  

Nasz profesjonalista od procesów logistycznych w pracy ceni sobie fakt, że nieustannie coś się dzieje. Wdrażane są nowe rozwiązania technologiczne i optymalizowane procesy, a to wymaga nieustannej nauki i rozwoju, by sprostać stawianym wyzwaniom. Jako, że lubi się uczyć taki stan rzeczy bardzo mu odpowiada. Z dumą może powiedzieć, że pracuje  w jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w kraju.

Damian to profesjonalista ale i pasjonat wędkarstwa. Wędkuje od dziecka, a „karpiarstwem”, bo tak nazywa się dziedzina wędkarstwa, która pochłonęła go bez reszty, profesjonalnie zajmuje się od 5 lat. Do połowów wykorzystuje specjalną łódkę zanętową, sonduje dno specjalną echosondą,a wszystko to w oczekiwaniu na kolejny rekordowy okaz. Jest członkiem Klubu Karpiowego działającego pod jedną ze znanych marek wędkarskich.

Jego rekord to karp o wadze 14,5 kg. Jak wszystkie złowione przez Damiana okazy, również ten zaraz po zważeniu i dokumentacji zdjęciowej wrócił do wody. Damian może pochwalić się także budzącym podziw wśród wędkarzy Amurem, ważącym 13 kg. Na wyjazdy wędkarskie wybiera się każdą wolną chwilą, gdzie odpoczywa i relaksuje po pracy.  Na większość wyjazdów zabiera rodzinę, która pomaga wyławiać i dokumentować taaaaaaakieeeee ryby!

Damian odkąd pamięta był bardzo aktywny, kiedy tylko nie siedzi nad wodą łowiąc ryby,  jego nieodzownym elementem każdego tygodniowego planu jest siłownia oraz basen.

Powrót