​​​Angelika – w drogerii Rossmanna w Świdnicy pracuje od 2021 roku. Już w pierwszych dniach po przeprowadzeniu się do nowego miasta rozpoczęła poszukiwania pracy. Jej pierwszym wyborem był Rossmann. Angelikę zaskoczyło, że zaledwie po trzech dniach od wysłania CV została zaproszona na rozmowę, która jak się okazało była początkiem nowej, zawodowej przygody.
Od dawna interesowała się kosmetykami i wszystkim co z nimi związane. Przez wiele lat była częstą klientką Rossmanna. Robiąc regularnie zakupy zwróciła uwagę, że pracujące tam osoby są miłe, sympatyczne i często się uśmiechają. Urzekło ją to, że teraz już jej koleżanki, zawsze chętnie pomagają klientom i doradzają w codziennych zakupach. 
Angelika przyznaje, że  to co obserwowała jako klientka, potwierdziło się w 100%! Jak sama mówi, ma super zespół, który na co dzień tworzy świetną atmosferę i zwyczajnie lubi ze sobą pracować. 
Od dwóch lat jest zapaloną motocyklistką. Pasją zaraził ją  partner.
Sama nie ma prawa jazdy na motocykl, dlatego na tę chwilę swoją miłość do dwóch kółek realizuje jeżdżąc motocyklem o pojemności do 125 cm3, do prowadzenia którego nie są wymagane uprawnienia. Choć jej pojazd ma niewielką moc, to zdecydowanie wyróżnia się na drodze. Ma zwracający na siebie kobiecy, różowy kolor.
Angelika, kiedy czuje potrzebę „przewietrzenia” głowy i oderwania się od otaczającej jej rzeczywistości wsiada na motocykl, by podziwiać widoki i doświadczać wolności, jaką daje jednoślad. Angelika uważa, że dziewczyna na motocyklu to nadal jeszcze rzadkość, ale bardzo szybko się to zmienia. Z roku na rok przybywa pasjonatek dwóch kółek. Nasza firmowa motocyklistka zachęca wszystkie kobiety do spróbowania pasji, która według niej zapewnia zupełnie inne odczucia z podróżowania. Często sama nawet udostępnia koleżankom swoją maszynę w nadziei, że te załapią bakcyla  a ona zyska koleżanki do wspólnych wypadów. Przyznaje, że kobiety na motocyklach bardzo pozytywnie odbierane są przez kierowców samochodów. Zwłaszcza panie za kółkiem potrafią obdarzyć szczerym uśmiechem, pomachać, czy nawet zamienić kilka słów stojąc na światłach.
W ciągu weekendu potrafi przejechać nawet 1000 km. Często po długiej motocyklowej podróży potrafi wrócić do domu i po kilku chwilach wrócić na trasę swoim różowym motocyklem.
Nasza pasjonatka z drogerii w Świdnicy jest także stałą bywalczynią zlotów motocyklowych. To dla niej doskonała forma spędzania wolnego czasu, okazja do poznawania niezwykłych ludzi i możliwość wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami.
Angelika, szerokości, przyczepności i „lewa w górę”.

Powrót