Stanowisko:

Analityk Biznesowy (Systemy Zakupowe)

Poszukujemy analityka, który wsparłby nasz zespół zajmujący się systemami wspierającymi Zarzadzanie Ceną, Artykułami i Dostawcami (dedykowanym i współtworzonym z biznesem), w analizie wymagań funkcjonalnych nowo powstających rozwiązań, a także analizie powiązań między tymi już istniejącymi, wraz z możliwościami usprawnień i optymalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań oraz celów biznesowych dotyczących rozwoju systemów zakupowych,

  • modelowanie i optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem ceną,

  • opracowywanie funkcjonalności systemów wspierających realizację celów biznesowych,

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej,

  • udział w opracowaniu biznesowej koncepcji rozwiązań informatycznych przy uwzględnieniu aspektów integracji z innymi systemami,

  • ścisła współpraca z zespołem, aby dostarczone rozwiązania spełniały wymagania biznesu.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w analizie i modelowaniu procesów biznesowych,
  • znajomość notacji BPMN/UML,
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność przekładania danych na wnioski i rekomendacje,
  • umiejętność prezentacji danych i formułowania wniosków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • język angielski na poziomie B2 umożliwiający komunikację w zespole międzynarodowym.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Draw.io i Confluence,
  • znajomość zagadnień z obszaru procesów zakupowych.

to oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość pracy hybrydowej w wymiarze 3:2,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie