Stanowisko:

Lider Technologiczny

Do sekcji IT zajmującej się tworzeniem rozwiązań dla Działu Zakupu - zarządzającego ceną zakupu, sprzedaży, promocjami, utrzymaniem bazy asortymentu i tworzeniem bazy informacji o produkcie - poszukujemy eksperta w obszarze technologii C#/.NET, który wsparłby nas w tworzeniu architektury nowo tworzonych rozwiązań, a także w procesie refaktoryzacji i modernizacji już istniejących systemów opartych o C#/.NET i MS-SQL. Duży nacisk stawiamy na automatyzację procesów biznesowych, realizację strategii w połączeniu z wdrażaniem nowych technologii. Szukamy nowych kierunków np. Użycie AI, algorytmów i solverów usprawniających pracę biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie rozwiązań technicznych i architektonicznych, skupionych na zapewnienie jakości i optymalizacji rozwiązań,

  • wdrażanie standardów programistycznych, współtworzenie wizji dalszego rozwoju zespołów,

  • udział w rozwoju i implementacji rozproszonych aplikacji o wysokiej dostępności,

  • projektowanie rozwiązań opartych o technologie Angular, c#, PostgreSQL, kontenery (Docker) , API, RabbitMQ.

Nasze wymagania

  • proaktywna postawa, chęć proponowania rozwiązań,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych opartych o technologię C#,
  • doświadczenie w projektowaniu architektury aplikacji, systemów rozproszonych,
  • bogata wiedza z zakresu języków .NET Framework, .NET Core, .NET 5+,
  • znajomość technologii front-endowych (preferowany Angular),
  • znajomość aspektów związanych z obszarem CI/CD.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z bazami SQL obejmującymi duże wolumeny danych,
  • znajomość modeli Machine Learning,
  • praktyczna znajomość UML i BMPN,
  • umiejętności prezentacji wniosków i rekomendacji.

to oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwośc pracy hybrydowej,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie