Specjalista ds. Zarządzania Podatnościami (Cyberbezpieczeństwo)

Poszukujemy specjalistki lub specjalisty w obszarze cyberbezpieczeństwa, z zainteresowaniem śledzących najświeższe wydarzenia w świecie IT. Osoby, która wspomoże nasz zespół w zarządzaniu podatnościami – głównym zadaniem będzie zwiększenie profilu bezpieczeństwa środowiska poprzez spotkania, analizy i rekomendacje.

Twój zakres obowiązków

  • konfigurowanie skanera podatności w celu zwiększenia realnego obrazu podatności w środowisku,

  • spotkania z zespołami wytwórczymi oraz administratorskimi, mające na celu nadanie priorytetu pracy z podatnościami,

  • tłumaczenie, w jaki sposób podatność może być wykorzystana i w jaki sposób najłatwiej ją załatać,

  • koordynacja procesu patch management,

  • tworzenie rekomendacji, procedur i najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla developerów, devopsów i innych osób technicznych,

  • codziennie działania w środowisku o sporej złożoności i zróżnicowanym zapleczu technologicznym zarówno ze świata IT, jak i OT (ICS).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze skanerem podatności,

  • umiejętność łączenia kropek, aby znaleźć powiązania między wydarzeniami, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niepowiązane,

  • inicjatywa i pro aktywność, która poprawi ogólny profil bezpieczeństwa całej organizacji,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność prowadzenia spotkań i tłumaczenia zagadnień technicznych osobom nietechnicznym,

  • wiedza o rozwiązaniach takich jak systemy AV/EDR, NDR, AD, CMDB,

  • doświadczenie z narzędziami ITSM,

  • wiedza o platformie M365 i powiązanych z nią rozwiązań.

Mile widziane

  • certyfikaty związane z zarządzaniem podatnościami (np. CompTIA Cysa+) lub inne związane z cyberbezpieczeństwem (np. CompTIA Security+, SC-900, SSCP, CIC lub inne certyfikacje produktowe),
  • doświadczenie z administracją systemami Unix i/lub Windows,
  • praca w projektach skupiających się na aktualizacji rozwiązań legacy.

to oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu,
  • 2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu na bieżąco oraz dodatkowe dni w wyjątkowych sytuacjach,
  • zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i najlepszymi tips & tricks,
  • wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę, zarówno w pracy, jak i w Gaming Roomie,
  • catering w biurze z dopłatą pracodawcy,
  • Pakiety Benefitów, wsparcie socjalne, program Pozytywnie Zakręconych, opiekę medyczną w grupie Medicover, LuxMed lub EnelMed,
  • zróżnicowane środowisko, gdzie doświadczysz zabezpieczenia wielu rodzajów systemów,
  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w dziale IT,
  • możliwość samodoskonalenia i rozwoju w wielu dziadzinach, takich jak: automatyka przemysłowa, programowanie, administracja rozwiązaniami on-prem lub cloud, program rekrutacji wewnętrznych.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie