Stanowisko:

Analityk Biznesowy (platformy internetowe)

Poszukujemy osoby z pasją, gotowej wesprzeć nas w kształtowaniu przyszłości zakupów w świecie kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych. Analityka który pomógłby naszym zespołom developerskim w dogłębnym zrozumieniu założeń akcji promocyjnych, budujących lojalność i zaangażowanie klienta na stronie Rossmann i w aplikacji Rossmann PL, które są przygotowywane przez nasz dział marketingu. Jeśli posiadasz zdolności analityczne i pragniesz
być częścią zespołu, który dynamicznie podbija rynek online - to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań oraz celów biznesowych dotyczących rozwoju aplikacji mobilnej oraz portalu www,
  • modelowanie i optymalizacja procesów związanych z funkcjonalnościami aplikacji,
  • wsparcie przy tworzeniu map drogowych i harmonogramów wdrażania nowych funkcjonalności,
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na temat postępów projektu,
  • ścisła współpraca z zespołem, aby dostarczone rozwiązania spełniały wymagania biznesu,
  • analiza, rekomendacja usprawnień, szukanie i współpraca w innowacjach.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w analizie i/lub modelowaniu procesów biznesowych,
  • umiejętność definiowania wymagań funkcjonalnych dla systemów IT,
  • samodzielność w organizacji pracy,
  • znajomość metod zarządzania projektami i prowadzenia analiz,
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność przekładania danych na wnioski i rekomendacje, umiejętność prezentacji danych i formułowania wniosków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku projektowym.

Mile widziane

  • znajomość notacji BPMN/UML,
  • doświadczenie w pracy w zespołach wykorzystujących podejście zwinne i framework Scrum,
  • umiejętność tworzenia makiet i znajomość narzędzi takich jak Figma,
  • znajomość Azure DevOps i Confluence.

to oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę),
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach,
  • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie