Stanowisko:

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Poszukujemy specjalistki lub specjalisty w obszarze cyberbezpieczeństwa, z zainteresowaniem śledzących najnowsze wydarzenia w świecie IT.

Zespół do kórego chcemy zaprosić odpowiada za każdy obszar bezpieczeństwa cyfrowego: zabezpieczenia poczty, systemy EDR, NDR czy XDR, hardening urządzeń, tworzenie procesów i procedur oraz zarządzanie podatnościami. Poszukujemy osób o różnych specjalnościach, które mogłyby wesprzeć poszczególne obszary, i rozwijać swój potencjał w innych - nie oczekujemy zatem eksperckiej wiedzy w każdym z tych tematów, ale oczekujemy znajomości podstawowych zagadnień IT (command line, podstawowe porty i protokoły, administracja Windows/Unix, patching itd.) oraz wiedzy specjalistycznej w jednym z poniższych tematów, które mogą wejść w zakres Twoich obowiązków.

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie reguł i zasad, zwiększających bezpieczeństwo poczty e-mail,

  • konfiguracja narzędzi EDR/NDR/XDR w celu zwiększenia widoczności, zmniejszenia szumu czy wprowadzenia innych usprawnień,

  • praca z zespołami wytwórczymi oraz administratorskimi, mające na celu nadanie priorytetu pracy z podatnościami,

  • koordynacja procesu patch management,

  • prezentacja zagadnień cyberbezpieczeństwa w celu zwiększenia świadomości pracowników,

  • tworzenie rekomendacji, procedur i najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla developerów, devopsów i innych osób technicznych,

  • zwiększenie bezpieczeństwa środowisk chmurowych,

  • ulepszanie istniejącej lub tworzenie nowej dokumentacji - instrukcji, procedur czy polityk,

  • praca z tożsamością uprzywilejowaną (Priviledge Access Management) w celu zwiększenia jej bezpieczeństwa,

  • codziennie działania w środowisku o sporej złożoności i zróżnicowanym zapleczu technologicznym zarówno ze świata IT, jak i OT (ICS).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku wsparcia IT, administratora lub cyberbezpiecznika,

  • dobra znajomość systemów Windows i/lub systemów Linux,

  • znajomość podstaw topologii sieciowej,

  • znajomość środowiska M365,

  • poprzednia praca z narzędziami AV/EDR,

  • znajomość MS Exchange,

  • nastawienie skupione na rozwiązywaniu problemów,

  • śledzenie nowinek w świecie cyberbezpieczeństwa.

Mile widziane

  • certyfikaty związane z cyberbezpieczeństwem takie jak CompTIA Cysa+, CompTIA Security+, SC-900, SSCP, CIC lub inne certyfikacje produktowe,

  • doświadczenie w CTF lub innych aktywnościach offensive security,

  • umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych,

  • biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu,
  • 2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu na bieżąco oraz dodatkowe dni w wyjątkowych sytuacjach,
  • zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i najlepszymi tips & tricks,
  • wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę, zarówno w pracy, jak i w Gaming Roomie,
  • catering w biurze z dopłatą pracodawcy,
  • zróżnicowane środowisko, gdzie doświadczysz zabezpieczenia wielu rodzajów systemów,
  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 350 osób w dziale IT,
  • możliwość samodoskonalenia i rozwoju w wielu dziadzinach, takich jak: automatyka przemysłowa, programowanie, administracja rozwiązaniami on-prem lub cloud,
  • program rekrutacji wewnętrznych.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa B2B , Umowa o pracę
Wymiar etatu:
Pełny etat