Stanowisko:

Kierownik Sekcji ITSM/ESM

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem IT,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie monitorowania i zarządzania usługami IT, w tym nadzór nad jakością usług outsourcingowanych,
  • rozwój narzędzi ITSM/ESM oraz integracja ich z narzędziami monitorującymi jak i innymi systemami w organizacji,
  • definiowanie, monitorowanie i zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI) usług IT,
  • tworzenie planów rozwoju zespołów oraz prowadzenie rozmów rozwojowych w oparciu o kompetencje i realizację strategii,
  • tworzenie i realizacja roadmap rozwojowych dla swojego obszaru i obszaru wpływu,
  • planowanie budżetu oraz kontrola kosztów związanych z rozwojem obszaru IT,
  • współpraca z zespołami IT w celu optymalizacji procesów i zarządzania usługami.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w obszarze IT, szczególnie w zakresie zarządzania usługami IT,
  • znajomość narzędzi klasy ITSM/ESM i doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymywaniu takich rozwiązań,
  • mile widziana znajomość platformy Xurrent - dawniej 4me,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi i zarządzaniu outsourcingiem procesów IT,
  • umiejętność zarządzania zespołem, inspirowania ich do działania i budowania współpracy między działami,
  • elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o dobre praktyki,
  • zdolność do efektywnej komunikacji z osobami o różnych stylach pracy i wypracowywania wspólnych rozwiązań oraz budowania relacji w miejscu pracy,
  • umiejętność definiowania i zarządzania KPI w obszarze IT,
  • myślenie strategiczne i systemowe,
  • umiejętność zarządzania projektami, planowania budżetu oraz pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • samochód służbowy,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar etatu:
Pełny etat

Benefity

Czerwona Linia - darmowa pomoc psychologiczna, prawna, finansowa

Klub Zwierzaka - pakiet weterynaryjny dla Twojego pupila

Szkolenia i rozwój zawodowy

Pakiet socjalny, pakiet sportowy

Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

Prywatna opieka medyczna

Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty kulinarne...

Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Sprawdź wszystkie nasze benefity!