Stanowisko:

Specjalista Performance Marketing

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowego narzędzia (DV360) i jego set-up,

  • przygotowywanie kampanii performance w DSP (DV360) oraz zarządzanie nimi,

  • zarządzanie kampanią, kontrola nad budżetem i targetami kampanijnymi,

  • analiza efektów, wyciąganie wniosków, raportowanie, proponowanie i wdrażanie zmian,

  • współtworzenie strategii działań performance w synergii z kanałami zasięgowymi,

  • kontakt i współpraca z wydawcami,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań i funkcjonalności, mających wpływ na rozwój działań performance’owych, wzrost przychodu, ROAS oraz innych kluczowych metryk,

  • współpraca z innymi działami Rossmann (m.in. analitycy, graficy) oraz z zewnętrznymi partnerami,

  • kontakt z supportem Google oraz resellera,

  • podstawowa znajomość Google Analytics 4.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z DV360,

  • doświadczanie we wdrażaniu DV360 w firmie,

  • znajomość Google Ads i Google Merchant Center,

  • dobra znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Data Studio, arkusze kalkulacyjne),

  • umiejętności analityczne i wnioskowania na ich podstawie posiadanych danych,

  • znajomość obsługi adservera (Campaign Manager 360),

  • znajomość branży mediowej oraz śledzenie bieżących trendów, szczególnie z obszaru performance,

  • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, inicjatywa i samodzielność,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczanie w domu mediowym lub agencji performance marketingu będzie bardzo mile widziane,

  • znajomość Meta Business Manger będzie dodatkowym atutem.

to oferujemy

  • umowę o pracę,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie