Osoba do wsparcia w Dziale Operacyjnym (Sekcja Współpracy z Dostawcami)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie plików bazowych służących do dalszych analiz,

  • odświeżanie danych wskaźnikowych i przygotowywanie prezentacji danych,

  • odświeżanie raportów dotyczących realizacji zamówień,

  • kontrola poprawności raportów,

  • trackowanie ustalonych zadań i kontrola ich wykonania,

  • przygotowywanie raportów w oparciu o różne źródła danych,

  • kontakt z dostawcami.

Nasze wymagania

  • status studenta IV – V roku lub absolwenta studiów wyższych o kierunku logistycznym,

  • chęć rozwijania się i poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu logistyki / planowania i zarządzania łańcuchem dostaw,

  • wiedza na temat procesów logistycznych i zarządzania łańcuchami dostaw,

  • dyspozycyjność min. 25h w tygodniu oraz gotowość do przyjazdu do biura 4 dni w tygodniu,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • komunikatywność, kreatywność oraz odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego.

to oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia,
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów.
Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie