Stanowisko:

Junior Floor Planner

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przestrzeni handlowej w drogeriach stacjonarnych,
  • określanie struktury asortymentu oraz lokalizacji poszczególnych kategorii na sali sprzedaży,
  • remodelling istniejących lokalizacji, poprawa customer experience oraz efektywności biznesowej drogerii,
  • współpraca z wieloma działami firmy w ramach procesu planowania drogerii oraz pracy nad nowymi rozwiązaniami instore.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenia w branży retail,
  • łatwość przyswajania wiedzy, otwartość na naukę nowych rzeczy oraz zmiany,
  • umiejętność wyciągania wniosków z danych i wykorzystywaniu ich w procesach decyzyjnych,
  • proaktywność, samodzielność i efektywna komunikacja,
  • sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność obsługi narzędzi GstarCAD, AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

to oferujemy

  • umowę o pracę,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie