Stanowisko:

HR Business Partner

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z menedżerami Działu Operacyjnego (supply chain) w zakresie realizacji strategii personalnej,
  • współtworzenie, prowadzenie i wdrażanie rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, celem utrzymania satysfakcji i zaangażowania pracowników,
  • budowanie i realizacja planu rozwoju kompetencji w oparciu o diagnozę oraz strategię i cele biznesowe obszaru,
  • doradztwo w zakresie rozwiązywania trudnych sytuacji i budowanie kultury dialogu i otwartości (zarządzanie zmianą, coaching, praca z informacją zwrotną),
  • prowadzenie własnych projektów rozwojowych i wsparcie w ich tworzeniu,
  • monitorowanie lokalnego rynku pracy i wewnętrznych wskaźników, poszukiwanie rozwiązań celem zabezpieczenia zasobów,
  • codzienny kontakt z partnerem biznesowym, uczestnictwo w spotkaniach i wydarzeniach obszaru biznesowego, dbałość o przepływ informacji,
  • udział w projektach realizowanych przez Dz. Personalny na rzecz całej organizacji,
  • współpraca z innymi funkcjami HR w organizacji (kadry i płace, rekrutacja i szkolenia, współpraca z uczelniami),
  • samodzielne prowadzenie działań rozwojowych, realizacja wybranych procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia, socjologia, kierunki pokrewne),
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku HR BP,
  • mile widziane kompetencje coachingowe, mentoringowe, trenerskie,
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu projektów rozwojowych,
  • umiejętność budowania i utrzymania relacji na różnych poziomach organizacji,
  • umiejętność analizowania danych i wskaźników HR,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (Pyskowice, Grudziądz),
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • możliwość pracy zdalnej w określonych proporcjach,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • możliwość korzystania z narzędzi tj. badanie Insights Discovery czy Talenty Gallupa,
  • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar etatu:
Pełny etat