Dzięki tej formie wydarzeń nasi pracownicy nawet z najdalszych zakątków Polski mogą bez wychodzenia z domu poszerzać z nami swoje kompetencje i zainteresowania, a materiały warsztatowe otrzymują kurierem pod przysłowiowe "same drzwi". Warsztaty prowadzone są w formie praktycznych zajęć przez doświadczonych ekspertów.

Czas pandemii nie spowodował, że zrezygnowaliśmy ze wspólnego odkrywania pasji. Zmieniliśmy jedynie sposób działania. Choć osobno to jednak nadal razem „spotykamy” się by kolekcjonować, często zupełnie nowe doświadczenia. Od kwietnia do końca 2020 roku
w 100 warsztatach tworzenia, m.in. lasów w słoiku, ekologicznych kosmetyków, ramek ze skandynawskim mchem, wytwarzania Makram i wielu innych udział wzięło 17174 osób!
W 2021 roku nie zwolniliśmy tempa!
W niemal 200 wydarzeniach online udział wzięło ponad 20 000 osób.

W 2022 roku także nie pozwolimy się nudzić naszym pracownikom. Nowy rok to nowe pomysły i kolejne edycje najbardziej popularnych warsztatów. Ponownie damy kilkaset okazji, by pracując  w Rossmanie twórczo się rozwijać!



Dzięki rozwiązaniu on line każdy uczestnik zajęć może wejść
w interakcję - zadać pytanie w czasie rzeczywistym, wymienić opinię zarówno z prowadzącym jak i innymi pracownikami. Niewątpliwie jednym z największych atutów naszych warsztatów jest możliwość odtworzenia nagrania w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Jednym zdaniem: warsztaty online to nie tylko wielka przyjemność,
ale i wygoda. :)

Jedyne, co jest niezbędne uczestnikom warsztatów, to motywacja
i chęć odkrycia nowych możliwości.

Powrót