W Rossmannie,
to nasi Pracownicy
są w centrum uwagi

To oni budują naszą przyszłość. Ich wiedza, doświadczenie i energia stanowią kapitał naszego Rossmanna. Tworzymy środowisko świadomego rozwoju, ponieważ jesteśmy przekonani, że dbając o rozwój Pracowników, dbamy o sukces naszej organizacji.

Model 70 | 20 | 10 to formuła opisująca najbardziej efektywną propozycję działań rozwojowych, której przyświeca idea samorozwoju. 

W Rossmannie, to nasi Pracownicy są w centrum uwagi.

70%
zdobywanej wiedzy pochodzi
z doświadczenia jakie pozyskujemy podczas wykonywanej pracy

Wykres

20%
kompetencji nabywanej dzięki współpracy ​​​​z innymi osobami
i wymianę wiedzy

10%
to efekt szkoleń i warsztatów oraz zastosowanie zdobytej wiedzy
w praktyce 

Zależy nam, by nasi pracownicy czuli, że są dla nas ważni, dlatego tworzymy różnego rodzaju
inicjatywy rozwojowe, o których przeczytasz poniżej.
 

Shoty menedżerskie

SHOTY MENEDŻERSKIE

To spora dawka wiedzy z obszaru zarządzania Zespołem. Cykliczne, czterogodzinne szkolenia, na których Nasi Liderzy kształcą swoje kompetencje. 

First Time Manager

ŚWIADOMY MANAGER

Program skierowany dla Liderów, którzy objęli role menedżerskie. Pakiet szkoleń rozwojowych mających na celu wzmocnienie kompetencji przywódczych. 

Misja Rozwój

MISJA ROZWÓJ

Program rozwojowy, którego celem jest poznanie organizacji z różnych perspektyw i rozwój kompetencji naszych Pracowników w ramach trzech obszarów: świadomości biznesowej, przywództwa i zarządzania projektami. 

 


 

Szkolenia online

SZKOLENIA ONLINE

Pozostajemy w kontakcie z naszymi pracownikami, gdziekolwiek się znajdują. Dzielimy się cenną wiedzą z obszaru szkoleń miękkich oraz prezentujemy tematy wspierające kluczowe cele firmowe. Uczymy się i kształcimy w formie szkoleń webinarowych.