Stanowisko:

IT Project Manager

Twój zakres obowiązków

  • udział w definiowaniu zakresu projektu,
  • udział w definiowaniu budżetu projektu, realizacja budżetu projektu,
  • tworzenie harmonogramu prac projektowych i jego realizacja,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • wsparcie członków zespołu projektowego w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w projekcie,
  • zarządzanie zmianą w projekcie,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie,
  • tworzenie planu komunikacji w projekcie i jego realizacja, w szczególności organizowanie i prowadzenie spotkań projektowych oraz komunikowanie statusu projektu do interesariuszy,
  • zapewnienie wymaganej dokumentacji projektowej,
  • współudział w tworzeniu standardów zarządzania projektami oraz ich realizacja.

Nasze wymagania

  • umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona minimum 5-letnim doświadczeniem,
  • doświadczenie w realizacji projektów na styku Biznesu i IT,
  • samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na cel i rozwiązywanie problemów,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne,
  • doświadczenie w tworzeniu wskaźników, w szczególności miar efektywności projektów,
  • ogólna znajomość technologii informatycznych,
  • znajomość podstaw SCRUM,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zachowywanie ustalonych standardów jakości,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • udział w projektach dotyczących rozwiązań logistycznych i/lub e-commerce,
  • swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2).

mile widziane

  • znajomość metodyk PMI / PRINCE,
  • udział w projektach dotyczących wdrożeń automatyki magazynowej,
  • znajomość procesów magazynowych,
  • doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy.

to oferujemy

  • możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę),
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie