Każdego roku organizujemy ponad 160 Pozytywnie Zakręconych wydarzeń, a udział w nich bierze ponad 6 tysięcy osób. W każdym miesiącu odbywa się kilkanaście, głównie weekendowych tego typu przedsięwzięć.

Nasi pracownicy pracujący w sklepach, magazynach i centrali biorą udział w kursach nurkowania zyskując międzynarodowy certyfikat największej na świecie organizacji nurkowej PADI uprawniający ich do odkrywania podwodnego świata do głębokości nawet 40 metrów! A, że woda jest im wyjątkowo bliskim żywiołem, w sezonie letnim można spotkać ich niemal w każdy weekend na Półwyspie Helskim, gdzie uczą się pływać na wind i kitesurfingu, zdobywają uprawnienia na Patent Sternika Motorowodnego, czy po prostu świetnie się bawią pływając skuterami wodnymi.

Naszych poszukiwaczy pasji można spotkać w wodzie, na lądzie i…w powietrzu. Mają oni bowiem za sobą kilka wspólnych lotów największym w Polsce balonem, a od 2019 roku zdobywają także licencje pilotów bezzałogowych statków powietrznych podczas kursu dla operatorów dronów.

Razem pokonujemy górskie szklaki, uczymy się jeździć konno, zimą szusujemy na stokach narciarskich, a kiedy potrzebujemy odrobiny wyciszenia bierzemy udział w zajęciach jogi. Bierzemy razem udział w niezliczonych warsztatach: tanecznych, kulinarnych, fotograficznych i wielu, wielu innych.

Jeśli chcecie odnaleźć lub rozwinąć swoją pasję, każdego roku znajdziecie ku temu co najmniej 160 powodów!

Powrót