Dzięki naszym Pozytywnie Zakręconym pracownikom możemy bez wahania powiedzieć, że Rossmann to najbardziej rozbiegana firma w Polsce. W ubiegłym roku w naszych firmowych, biało - czerwonych koszulkach stawali na startach kilkudziesięciu najpopularniejszych biegów w kraju. Kiedy umożliwiliśmy im start w biegach wchodzących w skład Korony Półmaratonów Polskich byliśmy przekonani,
że w naszej biegowej drużynie będziemy mogli szczycić się „koronowanymi głowami”. Tak też się stało! ROSSbiegani mieli także możliwość startów we wszystkich krajowych edycjach najpopularniejszego w Polsce extremalnego biegu z przeszkodami – Runmageddon.
Tutaj najczęściej byli najliczniejszą drużyną firmową Polsce, której uczestnicy zdobywali statuetki Korony Runmageddonu
i Weterana, a kilkoro z nich z powodzeniem ukończyło niezwykle wymagającą formułę ULTRA na trasie o dystansie ponad 42 km „usłanej” 150 przeszkodami.

Jednak najliczniej, biegacze z Centaurem na koszulce od kilku lat stawiają się na starcie dziesięciokilometrowego Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, którego jesteśmy sponsorem tytularnym.

Jeśli dołączysz do grona pracowników Rossmanna jesteśmy przekonani, że prędzej niż później spotkamy się na trasie jednego z wielu biegów, w których wspólnie startujemy!

Powrót