Hoster

Hoster

Hoster Program Rozwojowy

Hoster – to nasz firmowy program rozwojowy pogłębiający kompetencje uczestników, w oparciu o postawy charakteryzujące dobrego gospodarza drogerii. Po dziewięciu miesiącach szkoleń, spotkań z biznesami i indywidualnej pracy z przedstawicielami Działu Sprzedaży oraz Działu Rozwoju Pracowników, uczestnicy – Hosterzy – dopłynęli do portu, zwanego finałem programu. Odbył się on we wrześniu w Łodzi i stanowił okazję do celebracji, wspomnień i niespodzianek. Jedną z nich było inspirujące spotkanie z Karolem Bieleckim - uznanym polskim piłkarzem ręcznym, który na podstawie swoich doświadczeń – życiowych i sportowych, opowiadał o budowaniu mistrzowskich drużyn.

Nasz gość specjalny motywował do budowania zwycięskich zespołów, nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Ponadto radził jak zadbać o tworzenie pozytywnej atmosfery i świadomości celu w gronie ludzi nas otaczających, przyjmując za maksymę, że góry lepiej zdobywa się małymi krokami.

Finał Hostera to tylko przystanek. Teraz uczestnicy ruszają w dalszą drogę, na której niewątpliwie czekają ich nowe wyzwania.

Pomagamy rozwijać skrzydła naszym menadżerom, dlatego też stworzyliśmy program poszerzający ich perspektywę rozumienia biznesu i tym samym wpływający na jakość podejmowanych decyzji.

#Rossmann
#Hoster
#ProgramRozwojowy
#Profesjonaliści&Pasjonaci

Wróć do listy