Ambasadorzy Czujesz klimat? Rossmanna na 600. urodzinach Łodzi

Ambasadorzy Czujesz klimat? Rossmanna na 600. urodzinach Łodzi

Ambasadorzy Czujesz klimat? Rossmanna na 600. urodzinach Łodzi

Jubileuszowe 600-lecie Łodzi zbliża się wielkimi krokami. Choć obchody trwają przez cały rok, to najważniejszy urodzinowy weekend odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2023. Na scenie nie zabraknie światowych gwiazd, takich jak Tom Odell czy Franz Ferdinand. Ponadto, wystąpią Natalia Szroeder i Artur Rojek – ambasadorzy inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmann.

W trakcie trzech dni, na pięciu scenach, zobaczymy ponad 30 koncertów i występów kabaretowych – wszystkie będą darmowe. W czasie urodzinowego weekendu wystąpią także dwaj nasi ambasadorzy. Natalia Szroeder, utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, znana jako jeden z najciekawszych kobiecych głosów na polskiej scenie muzyki pop. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, a jej pierwszy solowy album powstał, gdy miała zaledwie 21 lat. Dziś ma już na koncie dwie solowe płyty, a trzecią właśnie tworzy. Jej występ odbędzie się na głównej scenie (skrzyżowanie ul. Kościuszki / ul. Radwańska) 29 lipca o godzinie 18:00.

Natalia Szroeder jest ambasadorką naszej  inicjatywy Czujesz Klimat? Celem kampanii jest ułatwienie klientom drogerii Rossmanna dokonywania bardziej przyjaznych planecie zakupów. Produkty z naturalnym składem, w kompostowalnych, biodegradowalnych, czy pochodzących z recyklingu opakowaniach, wytworzone np. z wykorzystaniem zielonej energii czy zamkniętego obiegu wody, zostały przez nas oznaczone logo Czujesz Klimat?

W ten sposób łatwo odszukać je na drogeryjnych półkach.

- Każda duża zmiana zaczyna się od jednostki, i właśnie na tym się skupiam. Zaczynam od siebie – mówi Natalia Szroeder, w rozmowie z Emilem Maratem do Skarbu – wydawnictwa Rossmanna.

Artur Rojek, muzyk, kompozytor, autor tekstów i współzałożyciel zespołu Myslovitz, obecnie ceniony artysta solowy. Jego solowe albumy „Składam się z ciągłych powtórzeń" i „Kundel" zdobyły uznanie słuchaczy. Artur Rojek jest także pomysłodawcą OFF Festivalu oraz dyrektorem artystycznym festiwalu Great September w Łodzi. Jego występ odbędzie się na głównej scenie (skrzyżowanie ul. Kościuszki / ul. Radwańska) 30 lipca o godzinie 21:30.

Kilka miesięcy temu Artur Rojek przyjął nasze zaproszenie do ambasadorowania naszej akcji Czujesz klimat?

- Zawsze byłem zwolennikiem „małego ogródka". Jeśli zadbasz o małą przestrzeń wokół siebie, może to być przykładem dla innych – powiedział w wywiadzie dla Skarbu - wydawnictwa Rossmanna, Artur Rojek.

Dobry klimat to nie tylko czyste powietrze i środowisko. To także ludzie i pozytywna atmosfera, która nas otacza. Dlatego w ramach akcji Czujesz Klimat? Rossmann nie tylko zaprosił do współpracy artystów ze świata muzyki, ale także został sponsorem takich wydarzeń, jak: Opener, OFF Festival, Siesta, Great September, czy 600 urodziny Łodzi.

#Rossmann
#CzujeszKlimat?
#600LatŁodzi
#Łódź

 

Wróć do listy