Bezpieczeństwo w Rossmannie potwierdzone certyfikatem

Bezpieczeństwo w Rossmannie potwierdzone certyfikatem

Bezpieczeństwo w Rossmannie potwierdzone certyfikatem.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. W Rossmannie jesteśmy świadomi, że poczucie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia to naturalna potrzeba każdego pracownika.

Kierując się wartościami naszej firmy, czujemy się w szczególny sposób odpowiedzialni za kwestie związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i ergonomią. Podejmowane działania skupiamy na nowoczesnych rozwiązaniach, dostrzegając długofalowe pozytywne skutki. Patrzymy na wyzwania z różnych perspektyw, stawiając często na niekonwencjonalne i nowoczesne rozwiązania.

W trosce o pracowników, klientów i podwykonawców od 2010 roku funkcjonuje u nas system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. W połowie kwietnia tego roku odbyliśmy kolejny audyt recertyfikujący, który potwierdził zgodność systemu z wymaganiami normy ISO 45001. Każdego roku w Rossmannie podejmujemy szereg działań mających na celu podnoszenie świadomości na temat bezpieczeństwa, w trakcie pracy i poza nią: „Jesteśmy w trakcie przygotowań do XIII Tygodnia BHP, który odbędzie się we wrześniu br. Zaangażowanie naszych pracowników w działania promujące bezpieczeństwo pracy jest dla nas inspiracją oraz źródłem energii, jednocześnie kształtuje wysoki poziom kultury bezpieczeństwa.” – mówi Izabela Laskowska- Kierownik Działu BHP .

Życzymy bezpiecznej majówki!

#Rossmann
#BHP
#ŚwiatowyDzieńBezpieczeństwaiOchronyZdrowiawPracy

Wróć do listy