Misja Rozwój 3.0

Misja Rozwój 3.0

Za nami finał trzeciej edycji naszego wyjątkowego programu rozwojowego Misja Rozwój. W ubiegłych latach uczestnicy w formie storytellingowej opowiadali o tym, który z obszarów poznawanych w trakcie programu miał na nich największy wpływ i co z niego wynieśli.

Misja Rozwój 3.0 postawiła przed swymi uczestnikami jeszcze trudniejsze zadanie -  przygotowanie konkretnych i realnych do zrealizowania oddolnych inicjatyw projektowych.

25 uczestniczek i uczestników reprezentujących wszystkie obszary biznesowe naszej firmy przez ostatnie 7 miesięcy miało okazję zyskiwać nowe doświadczenia, kompetencje oraz wiedzę o realizowanych w Rossmannie procesach. Efektem tego były przygotowane przez nich finałowe prezentacje swoich pomysłów na jeszcze lepsze funkcjonowanie naszej firmy w wielu jej aspektach.

Każdego roku w Rossmannie realizowane są dziesiątki projektów pozwalających od lat niezmiennie utrzymywać naszej firmie pozycję lidera w swojej branży.   Jesteśmy przekonani, że  projekty uczestników Misji Rozwój 3.0 zasilą pulę projektów, dzięki którym Rossmann od lat pozostaje ulubionymi drogeriami Polaków.

Gościem specjalnym wydarzenia był Michal Kanarkiewicz - konsultant biznesowy, szachista, autor 7 książek i prowadzący autorski program „Królewska Gra” na Kanale Sportowym. W 2020 roku zremisował w partii szachów z dwunastym szachowym mistrzem świata Anatolijem Karpowem. W trakcie spotkania z nami, Michał inspirował do  myślenia i działania strategicznego w codzienności biznesowej.

Dla pasjonatów szachów była to też niebywała okazja do zmierzenia się z mistrzem, który dla wyrównania szans, grał z 4 zawodnikami jednocześnie.  

#Rossmann
#MisjaRozwój3.0
#ProgramRozwojowy

Wróć do listy