Profesjonaliści i Pasjonaci z Centrum Informatycznego Rossmanna

Profesjonaliści i Pasjonaci z Centrum Informatycznego Rossmanna

Profesjonaliści i Pasjonaci z Centrum Informatycznego Rossmanna.

Kuba, Marcin, Daniel i Paweł  - każdy z nich od wielu lat związany z Rossmannem. Pracują na różnych stanowiskach, mają różne pasje, a od wczoraj mogą powiedzieć o sobie, że są certyfikowanymi nurkami  - największej na świecie organizacji nurkowej PADI!

Nasi eksperci  IT zyskali uprawnienia do eksplorowania podwodnego świata do głębokości 18 metrów. Umiejętności te zyskali w trakcie trzeciej, tegorocznej edycji kursów nurkowych, organizowanych w ramach, największego w Polsce, firmowego programu rozwoju Pasji - Pozytywnie Zakręceni w Rossmannie.

Jakub Brzeziński – w Rosssmannie pracuje od 16 lat. Początkowo zajmował się programowaniem. Obecnie zarządza niemal 50-osobowym zespołem rozwijającym aplikacje wspierające wewnętrzne biznesy. Maniak aktywnego spędzania wolnego czasu. Biega, pływa, a kiedy tylko spadnie śnieg -wyjeżdża na narty. Zawsze fascynował go podwodny świat, a teraz stał się jego częścią. Próbował freedivingu, a dzisiaj może pochwalić się, że jest certyfikowanym nurkiem!

Marcin Janikowski – z Rossmannem związany od niemal 8 lat. Zaczynał od wdrożeń i szkoleń z obszaru IT. Od 3 lat kieruje Sekcją Technologicznego Rozwoju Drogerii. Kierowany przez niego zespół wyszukuje i wdraża innowacje technologiczne wspierające pracowników i klientów. Każdą wolną chwilę spędza w podróży odkrywając najdalsze zakątki świata. Był już m.in. w Australii, Meksyku, Tajlandii i Stanach Zjednoczonych. Obecnie pieczołowicie przygotowuj plan podróży po Peru. Fascynat dwóch kółek. Na rowerze przejechał już całe polskie wybrzeże, Niemcy, Danię i Szwecję. Nową pasją Marcina stało się nurkowanie, w którym zakochał się od pierwszego… oddechu.

Daniel Wójcik – w marcu przyszłego roku świętował będzie 10-lecie pracy w CIR. Na początku swojej drogi zawodowej w naszej firmie był testerem oprogramowania. Następnie został specjalistą ds. systemów kasowych. Obecnie pełni rolę lidera w tej właśnie sekcji. Realizowane przez Daniela i jego zespół projekty wpierają m.in. funkcjonowanie kas samoobsługowych, z których tak chętnie korzystają klienci naszych drogerii. Zajmuje się konfigurowaniem i tworzeniem nowych typów promocji na potrzeby działów: Marketingu i Zakupu. Pasjonat wakeboardingu i windsurfingu. Regularnie spotkać go można na Półwyspie Helskim, gdzie zarówno z przyjaciółmi z pracy, jak i podczas prywatnych wyjazdów, poskramia fale Bałtyku i łapie wiatr w żagle. Choć kocha sporty wodne, nierzadko rusza na górskie szlaki. Lubi wprawić swe serce w szybsze bicie. Ma za sobą skok na bungee, a po ukończonym kursie nurkowania, kolejne ekscytujące doznania przed nim.

Paweł Piestrzeniewicz – w IT Rossmanna od 5 lat. Rozpoczynał swoją informatyczną drogę w naszej firmie od wdrażania systemów kasowych. Po dwóch latach przeszedł do nowotworzonej Sekcji Rozwoju Technologicznego Drogerii. Jego pasją jest turystyka motocyklowa. W napędzanych końmi mechanicznymi dwóch kółkach zakochał się 3 lata temu, ale jak deklaruje jest to uczucie szczere i na lata. Kiedy tylko zsiada z motocykla jego wzrok kieruje się ku górze. Kolejną pasją Pawła jest bowiem wspinaczka ściankowa - choć uprawiana rekreacyjnie, to bardzo regularnie. Na tym jednak nie koniec pomysłów na wypełnianie wolnych chwil po pracy. Od niedawna Pawła spotkać można na strzelnicach. Został on członkiem Klubu Strzeleckiego Top Gun.

Historie naszych kolegów są kolejnym dowodem na to, że w Rossmannie pracują Profesjonaliści i Pasjonaci, którzy inspirują do działania zarówno w pracy jak i poza nią.

Chcesz dołączyć do tego niezwykłego teamu? Sprawdź aktualne oferty pracy w Centrum Informatycznym Rossmanna: https://kariera.rossmann.pl/pracuj-w-it

#Rossmann
#CentrumInformatyczneRossmann
#Profesjonaliśći&Pasjonaci

 

Galeria
Profesjonaliści i Pasjonaci z Centrum Informatycznego Rossmanna - 1
Wróć do listy