124600 kroków dla Przylądka Nadziei!

124600 kroków dla Przylądka Nadziei!

124600 kroków dla Przylądka Nadziei!
 
Marta Bartczak, Agata Dąbrowska, Marcin Kabata, Szymon Białasik już wkrótce przejdą 89 kilometrów w 4 dni dla podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Czwórka znajomych postanowiła podjąć się wyzwania. Choć na co dzień pracują w różnych drogeriach Rossmanna i  na różnych stanowiskach, postanowili połączyć siły i zrobić coś dobrego dla innych.
 
13 sierpnia ekipa wyruszy rano spod Przylądka Nadziei i pójdzie w stronę Szklarskiej Poręby. Start ze Schroniska Kamieńczyk przez Špindlerův Mlýn, Śnieżkę, a meta wędrówki przewidziana jest w Karpaczu. Łącznie pracownicy Rossmanna pokonają 1705 m przewyższeń, a ich najwyższym szczytem do pokonania będzie Śnieżka. Do wirtualnej wędrówki może dołączyć każdy z Was!
 
Marta, Agata, Marcin i Szymon swoim wyzwaniem chcą zwrócić uwagę na dzieci i młodzież dotkniętą chorą nowotworową, a tym samym wesprzeć ich leczenie. Zbierają pieniądze na Program BROVIAC, który umożliwia dzieciom mniej czasu spędzać w szpitalu.

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” prowadzi od 2019 roku program wyposażania pacjentów w profesjonalne zestawy do samodzielnego przepłukiwania cewników Broviaca w domu oraz szkolenia dla rodziców z obsługi i zachowania higieny tych urządzeń poza szpitalem.
 
Jednak koszt takiego trzymiesięcznego zestawu dla jednego dziecka wynosi 830 złotych. Dlatego Marta, Agata, Marcin i Szymon postanowili rzucić sobie wyzwanie i zamierzają zebrać 8900 złotych. Gdzie każdy kilometr to złotówka na Program Broviac. Dodatkowo podczas wędrówki ekipa będzie wyposażona w puszki, do których każdy turysta będzie mógł wrzucić symboliczną złotówkę. Odbędą się też liczne licytacje przedmiotów np. czapki wykonane przez kierowniczkę regionalną Magdalenę Chamelę. 
 
Link do zbiórki: https://lnkd.in/gAhSAqRw
 
Trzymajmy kciuki za naszą czwórkę! Jeśli możecie wpłaćcie dowolną kwotę i pomóżcie potrzebującym dzieciom! Każda złotówka się liczy. 
 
Powodzenia dla naszej Wielkiej Czwórki!

#PrzylądekNadziei
#Rossmann

Wróć do listy