Rossmann z nagrodą Best Quality Employer 2022!

Rossmann z nagrodą Best Quality Employer 2022!

Rossmann z nagrodą Best Quality Employer 2022!

To już trzecia w 2022 roku  nagroda jaką nasza firma otrzymała za tworzenie wyjątkowego i uczciwego miejsca pracy umożliwiającego pracownikom rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty.

Po przyznanym nam w tym roku po raz trzeci z rzędu  tytule Friendly Workplace oraz dwukrotnie zdobytym w ciągu dwóch ostatnich lat certyfikacie „Solidny pracodawca”, przyszedł czas na uhonorowanie naszych działań propracowniczych nagrodą Best Quality Employer 2022.

Kapituła tego konkursu nagradza firmy, które zapewniają wyjątkowe warunki pracy i stale je rozwijają stawiając swoich pracowników na pierwszym miejscu.

W ocenie jury Rossmann jest stabilnym i pewnym pracodawcą oferującym pracownikom jasną ścieżkę kariery, rozbudowany system szkoleń oraz atrakcyjne  programy rozwoju osobistego.

Do istotnych elementów, docenionych przez Kapitułę, należą także liczne benefity pracownicze, w tym m.in. firmowy program rozwoju pasji, imponujący pakiet socjalny, dopłaty do wypoczynku, świadczenia świąteczne, becikowe oraz konkursy kreatywne.

Kolejna już nagroda  przyznana Rossmannowi za tworzenie miejsca pracy umożliwiającego pracownikom zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych, oraz odnajdowanie i rozwijanie pasji, to najlepszy dowód na to, że  Rossmann to idealne miejsce pracy dla Profesjonalistów i Pasjonatów.

 

Wróć do listy