Rozmowy pod znakiem Centaura

Rozmowy pod znakiem Centaura

Rozmowy pod znakiem Centaura

To było największe spotkanie pracowników Rossmanna w historii firmy. Blisko 3 tysiące osób wzięło udział w zorganizowanej w dn. 18 – 19 stycznia 2024 konferencji pn. „Rozmowy pod znakiem Centaura”.

Uczestnikami wydarzenia byli menadżerowie drogerii z całej Polski, pracownicy i liderzy z centrali firmy oraz zarząd.  Głównymi tematami omawianymi podczas spotkania była definicja misji Rossmanna na najbliższe lata i określenie celów na 2024 rok.

Spotkanie było też okazją do firmowego podsumowania minionych 12 miesięcy. Uczestnicy poznali też istotę marek własnych dostępnych wyłącznie w Rossmannie, założenia rozwoju procesów logistycznych oraz nowe rozwiązania, które w bieżącym roku wprowadzi w firmie zespół  IT.  Jednym z tematów był też obszar społecznej odpowiedzialności realizowanej przez firmę, ze szczególnym uwzględnieniem akcji „Pomagamy jak umiemy”.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli przedstawiciele Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, którzy odebrali symboliczny czek na kwotę 5 000 000 zł. Tyle Rossmann przeznaczy na remont Kliniki Rozwoju Neurologii i Epileptologii.

W ramach eventu zorganizowany został także „Dzień Innowacji”, na którym prezentowane były nowości technologiczne i produktowe mające szanse zrewolucjonizować przyszłość w branży handlowej.  Nie zabrakło także wieczornych spotkań integracyjnych, których główną atrakcją były koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

#Rossmann

#RozmowyPodZnakiemCentaura

 

Wróć do listy