Trzecia edycja Hostera za nami.

Trzecia edycja Hostera za nami.

Trzecia edycja Hostera za nami.

Hoster to program rozwojowy, który przygotowuje Asystentów Klienta Drogerii do roli Kierownika Drogerii. Rozwija kompetencje uczestników w oparciu o postawy charakteryzujące dobrego gospodarza drogerii.

Po 9 miesiącach szkoleń, spotkań z biznesami i indywidualnej pracy z przedstawicielami działu sprzedaży oraz działu rozwoju pracowników zakończyła się 3. edycja programu. Wzięło w niej udział 50 osób, a jej finał odbył się 9. stycznia w Łodzi i stanowił okazję do podsumowań, wspomnień, celebracji, gratulacji i niespodzianek.

Jedną z nich było pełne inspiracji spotkanie z Otylią Jędrzejczak, dobrze wszystkim znaną, mistrzynią olimpijską w pływaniu. Otylia podzieliła się swoimi doświadczeniami w osiąganiu wyznaczonych celów. Podała też swoją autorską receptę na sukces: najpierw trzeba chcieć, następnie zadbać o niezbędne narzędzia, a następnie zacząć działać. Opowiedziała jak podchodzić do porażek i definiować je jako przystanki niezbędne w drodze do sukcesu.

Mimo, że trzecia edycja programu dopiero się zakończyła, my nie mamy zamiaru zwalniać w naszej rozwojowej podróży. Już niebawem startujemy z czwartą odsłoną Hostera, w którym udział weźmie 49 nowych uczestniczek i uczestników.

#Rossmann

#Rozwój

#Hoster

 

Wróć do listy