21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

16 stycznia w Łodzi, w siedzibie naszej firmy, odbyła się konferencja prasowa dotycząca Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, którego od 10 lat jesteśmy sponsorem tytularnym. Mieliśmy przyjemność tego dnia  gościć Hannę Zdanowską Prezydent Miasta Łodzi oraz organizatorów biegu Jacka Chmiela i Roberta Blesińskiego.  W trakcie konferencji Marcin Grabara prezes zarządu Rossmann Polska zadeklarował: "Każda osoba, bez względu na to, czy pobiegnie w Łodzi, czy dzięki opcji biegu wirtualnego z aplikacją Rossmann PL w swoim mieście, otrzyma zniżkę na jednorazowe zakupy w Rossmannie.  Przebiegnięty kilometr biegu to 5% rabatu na zakupy w naszych drogeriach, zatem końcowy rabat zależy od liczby pokonanych kilometrów i może wynosić  aż 50%”.

Wspólnie z władzami miasta oraz organizatorami biegu chcemy zachęcać do biegania, aktywnego spędzania czasu oraz oczywiście do wzięcia udziału w  21. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, którego nasza firma będzie sponsorem tytularnym przez kolejne 3 lata.

Hanna Zdanowska zauważyła, że „Łódź słynie z fantastycznych imprez biegowych, znanych nie tylko w Polsce. Co roku przyjeżdżają do nas tysiące zawodniczek i zawodników, by przebiec po najciekawszych, a czasami nieoczywistych trasach naszego miasta. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run wyróżnia się wśród tych imprez, jednoznacznie kojarząc się z Łodzią i naszą ukochaną, reprezentacyjną ulicą. Mówiąc w Polsce: –„ulica Piotrkowska” -–wiemy, że chodzi o Łódź. Mówiąc „Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run” – wiemy, że będziemy mieli okazję uczestniczyć we wspaniałej imprezie. Zapisy na tegoroczną, już 21. edycję biegu właśnie ruszają. Jestem przekonana, że 25 maja, kiedy się on odbędzie ulicę Piotrkowską znów wypełnią: wola zwycięstwa, poświęcenie i uśmiech”.

Jak dodał Marcin Grabara: „Rossmann Run wpisuje się w misję naszej firmy. Chcemy inspirować, wspierać i pomagać innym kochać siebie na co dzień. Poświęcanie sobie czasu, wsłuchiwanie się w siebie, nawiązywanie ze sobą dobrej relacji jest wspólne dla dbania o kondycję i pielęgnowanie naszego ciała. Bez dobrej relacji z samym sobą trudniej jest nam nawiązać dobre relacje z innymi, czuć się spełnionym i szczęśliwym”.

Tegoroczna edycja biegu odbędzie się 25 maja, start o godzinie 19.00.

Rossmann Polska będzie sponsorem tytularnym  tego wydarzenia  przez kolejne trzy lata.

W dniu konferencji wystartowały zapisy do biegu dla osób chcących przyjechać do Łodzi, by przy wyjątkowym dopingu łodzian pokonać 10 - kilometrową trasę jednego z 10 - ciu najbardziej popularnych w Polsce na tym dystansie. 

Zawodnicy, który po raz pierwszy będą mogli skorzystać też z opcji biegu wirtualnego, do którego zapisy ruszą w kwietniu.

Zapisywać do Biegu można się już teraz pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9003

 

Wróć do listy