Ambasadorki Rossmanna

Ambasadorki Rossmanna

Ambasadorki Rossmanna

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe Ambasadorki Rossmanna, które będą nas wspierać w realizacji  wydarzeń targowych, pomagać w organizacji szkoleń, warsztatów oraz innych aktywności skierowanych do studentów. Wszystkie Ambasadorki są studentkami łódzkich uczelni, z którymi już od kilku lat mamy przyjemność  współpracować.  

Hania Sawicka -  Studentka czwartego roku Politechniki Łódzkiej na kierunku Logistyka. Poza zajęciami na uczelni aktywnie działa w Samorządzie Studenckim PŁ.  W czasie wolnym pomaga prowadzić rodzinną kawiarnię. Uwielbia podróżować, szczególnie tam, gdzie oprócz pięknych widoków jest również ciepło. Rozwija się także zawodowo w Project Managemencie, gdzie obecnie planuje swoją przyszłość.

Justyna Bebak - Szczucka - Inżynier Informatyki Politechniki Łódzkiej oraz studentka trzeciego roku Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim. Absolwentka licznych kursów z zakresu zarządzania projektami i nowych technologii. Ekstrawertyczka, która częściej tańczy, niż chodzi i rzadziej mówi, niż śpiewa.

Od dzieciństwa związana z muzyką, obecnie realizuje swoją pasję w chórze. Pozostałe wolne chwile między programowaniem, a zajęciami na uczelni spędza trenując na siłowni, eksplorując nowe trendy w makijażu lub odznaczając kolejne filmy z listy "do obejrzenia". Wśród planów na przyszłość wymienia kontynuację rozwoju w biznesie, najprawdopodobniej nie rozstając się z branżą IT.

Ania Sobczak - Studentka  czwartego roku Logistyki na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Typowy umysł analityczny – najbardziej fascynuje ją świat analizy danych i to właśnie w tej dziedzinie planuje kontynuować swoją naukową podróż w trakcie studiów magisterskich.

Poza nauką jest zaangażowana w działalność w Kole Naukowym Zarządzania Produkcją i Konsultingu, gdzie uczestniczy w różnorodnych badaniach naukowych. Dąży do ciągłego samorozwoju. Bierze udział w stażach studenckich oraz uczestniczy w kursach, które rozwijają zarówno jej umiejętności zawodowe jaki i miękkie. Obecnie wiele swojego czasu poświęca na pracę na stanowisku Młodszego Analityka i uważa, że jest to obszar, w którym się realizuje. Pomiędzy pracą, a studiami znajduje jeszcze czas na swoje pasje – zdrowy styl życia i dietetykę. Kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, a największą frajdę sprawia jej planowanie każdego szczegółu podróży, bo jak mówi, zawsze wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Drogie koleżanki,  witamy na pokładzie Rossmanna!  

#Rossmann

#AmbasadorkiRossmanna

 

Wróć do listy