Rossmann laureatem kolejnej nagrody dla pracodawców

Rossmann laureatem kolejnej nagrody dla pracodawców

Rossmann laureatem kolejnej nagrody dla pracodawców

Z ogromną radością i dumą dzielimy się informacją, iż jeszcze w 2023 roku nasza firma znalazła się w gronie Laureatów programu Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2023.

Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2023 to już trzynasta edycja ogólnopolskiego programu, którego celem jest wyłonienie wąskiego grona najlepszych pracodawców w naszym kraju.

Celem programu jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych ze sprawami biznesowymi. Program adresowany jest do firm prowadzących swoją działalność na terenie Polski, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię przedsiębiorstwa. Głównym kryterium wyboru laureatów programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia.

W przypadku Rossmanna  doceniono wysiłek, jaki podejmujemy jako firma, dążąc do zaproponowania jak najlepszych warunków pracy oraz rozwoju  naszym pracownikom. Wysoko oceniono rozbudowany system szkoleń, realne możliwości rozwoju i promowanie awansów wewnętrznych.

Kapituła konkursowa była pod ogromnym wrażeniem licznych przedsięwzięć realizowanych przez Rossmanna na rzecz pracowników oraz dbałości o ich szerokorozumiany dobrostan.

 Szczególną uwagę Kapituła Konkursu zwróciła na rozbudowany pakiet benefitów,  rozwijanie pasji pracowników w ramach programu Pozytywnie Zakręceni, a także na działania na rzecz lokalnych społeczności, w których, jako tak duża firma funkcjonujemy.

Uwadze Jury konkursu nie umknęły także działania naszej firmy na rzecz środowiska naturalnego i ochrony klimatu.

W gronie zwycięzców poprzednich edycji znalazły się m.in.: Allianz, HP, Budimex, Polska Grupa Energetyczna, Compensa, Lidl, Alior Bank, Grupa CCC, Huta Stalowa Wola, Wawel, Bank Ochrony Środowiska czy Nokia.

Od 12 już lat organizatorem programu Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR jest Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolski i niezależny dodatek dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną - ekonomicznym dziennikiem nr 1 w naszym kraju.

Wróć do listy