Finałowy event Spotkań z Kulturą Rossmanna za nami

Finałowy event Spotkań z Kulturą Rossmanna za nami

Finałowy event Spotkań z Kulturą Rossmanna za nami

Rok 2023 dobiega końca, a wraz z nim tegoroczna edycja Spotkań z Kulturą.  W grudniu, w łódzkim Hotelu Double Tree By Hilton oraz Klubie Wytwórnia zorganizowaliśmy dla naszych pracowników, wraz z ich dziećmi oraz osobami towarzyszącymi, finałowe spotkanie.

Część poranną rozpoczęliśmy od wywiadu oraz  występu iluzjonisty prowadzącego show, jako Czarek Czaruje. Znany influencer zawładnął sceną i oczarował nie tylko najmłodszą część widowni. Nie zabrakło  czasu na pamiątkowe zdjęcia, autografy i chwilę rozmowy. Następnie przenieśliśmy się razem z Weroniką Ancerowicz w świat literatury. Młoda autorka m.in. „Smaku gorzkiej czekolady”, czy  powieści „Mój kumpel jest dziewczyną”, uznawana jest za jedną z najpopularniejszych pisarek książek z kategorii „young adult”.

W popołudniowej części gościliśmy Magdalenę Mikołajczyk, autorkę głośnej książki „Jestem dość” oraz Magdalenę Witkiewicz, której ekranizacja  powieści „Uwierz w Mikołaja” podbija obecnie polskie kina. Rozmowy te przyciągnęły  niemalże  trzystu widzów.

Całodzienny event zakończyliśmy muzycznie - koncertem Pawła Domagały z zespołem. Blisko godzinny występ artysty, w ramach trasy koncertowej „Narnia” zgromadził  blisko  pięciuset uczestników i przeniósł nas w magiczny świat muzyki. Dodatkowo publiczność miała okazję  wysłuchać wywiadu z Pawłem zaraz po koncercie.

Rok 2023 kończymy z kulturalnym „do zobaczenia”!    

#Rossmann #SpotkaniezKulturą #Łódź #Benefity

Wróć do listy