Misja Rozwój wystartowała po raz czwarty!

Misja Rozwój wystartowała po raz czwarty!

Misja Rozwój wystartowała po raz czwarty!

„Powiedz mi, to zapomnę, naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę” -  słowa B. Franklina przyświecają nam w realizacji naszego ogólnofirmowego programu rozwojowego od pierwszej jego edycji.
Nie inaczej było w tym roku.
 15 listopada zainaugurowaliśmy Misję Rozwój 4.0, której celem jest rozwój kompetencji naszych pracowników, wzmocnienie ich w roli jaką pełnią oraz przygotowanie do przyszłych wyzwań zawodowych.
 
We współpracy z Lidia Kowalska z Agile 24 oraz Agnieszka Ptasińska z Happy Dealer pierwsze warsztaty z świadomości biznesowej rozpoczęliśmy od gry strategicznej. 
Symulacja biznesowa pozwoliła na realistyczne odtworzenie sytuacji związanych z zarządzaniem, podejmowaniem decyzji w oparciu o realne wskaźniki biznesowe a także rozwiązywaniu problemów w zmiennym otoczeniu wolnorynkowym. W trakcie warsztatów poruszone zostały również ważne kwestie związane ze strategią firmy, ustalaniem celów i podejmowaniem konkretnych działań wspierających rozwój organizacji. 
 
W trakcie drugiego dnia warsztatów, uczestnicy wraz z wewnętrznymi ekspertami Rossmann Piotr WolankiewiczLucyna Bogacka - MagieraMagdalena Tomczyk koncentrowali się głównie na analizie realiów firmowych, takich jak cykl życia produktu oraz kluczowych wskaźnikach biznesowych obowiązujących w Rossmann. Gościem specjalnym tego dnia był Michał Borowski - Chief Consumer Officer Rossmann, który dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako ekspert przedstawił strategię produktową Rossmann, omawiając zarówno aspekty innowacji, jak i perspektywę klienta w kontekście jego potrzeb. Wszystkie prezentacje wniosły istotny wkład w zrozumienie strategii i działań podejmowanych przez firmę. Uczestnicy mieli okazję pogłębić wiedzę na temat kluczowych elementów funkcjonowania Rossmann poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem, co z pewnością przyczyniło się do wzbogacenia ich umiejętności i perspektyw związanych z firmą.
 
Kolejne rozwojowe dni czekają uczestników naszej wyjątkowej Misji już w grudniu.
 
#Rossmann
#MisjaRozwój
#Rozwój
#ProgramRozwojowy

Wróć do listy