Piotr Kiszkiel, Dyrektor Centrum Informatycznego Rossmanna w kapitule konkursu Tech Minds.

Piotr Kiszkiel, Dyrektor Centrum Informatycznego Rossmanna w kapitule konkursu Tech Minds.

Piotr Kiszkiel, Dyrektor Centrum Informatycznego Rossmanna w kapitule konkursu Tech Minds.

Miło nam poinformować, że Piotr Kiszkiel, Dyrektor Centrum Informatycznego Rossmanna, już po raz trzeci zasiada w kapitule konkursu Tech Minds.

TM to wyjątkowe przedsięwzięcie, w którym nauka spotyka się z technologią, tworząc przestrzeń dla twórczych projektów edukacyjnych. Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do wykorzystywania technologii , tak by ułatwiała zdobywanie wiedzy lub wpływała na poprawę relacji w środowisku szkolnym, czy akademickim.

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, innowacje odgrywają kluczową rolę w przemianie procesu kształcenia. Dlatego przed uczestnikami tegorocznej edycji postawiono ważne pytanie: „W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię, aby wspierać edukację?”

W ubiegłym roku zaangażowaliśmy się w przygotowanie warsztatów z wystąpień publicznych dla finalistów, co było wartością dodaną i znacznie podniosło poziom prezentacji projektów. W tym roku planujemy kontynuować tę inicjatywę. Widząc ogromną wartość płynącą z tego typu przedsięwzięć. aktywnie promujemy konkurs nie tylko wśród dzieci naszych pracowników, ale także wśród młodzieży i studentów w Łodzi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Tech Minds, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów.

Dla zwycięzców przygotowano trzy granty po 25 000 złotych, po jednym dla każdej kategorii: szkoła podstawowa, szkoła średnia i uczelnia wyższa. Finaliści otrzymają również nagrody w wysokości 5 000 zł oraz nagrody merytoryczne i rzeczowe.

Organizatorem Konkursu jest PwC Polska.

Więcej o konkursie: https://lnkd.in/d8DU5PgM

#Rossmann
#CentrumInformatyczneRossmanna
#TechMinds
#Innowacje
#Technologia

Wróć do listy