Rossmann wśród najsilniejszych marek

Rossmann wśród najsilniejszych marek

Rossmann wśród najsilniejszych marek

Kolejny raz nasza firma otrzymała prestiżowy tytułu Superbrands. To wyróżnienie, którym poszczycić się mogą najsilniejsze marki w Polsce. Statuetki Superbrands przyznawane są od 17 lat. Aby znaleźć się w elitarnym gronie, pretendujące do niego marki muszą cieszyć się uznaniem konsumentów, którzy określają ich wartość w profesjonalnych badaniach opinii.

Drugą składową jest ocena wartości marek przez grono ekspertów z obszaru brandingu. W ostatnich latach oprócz rozpoznawalności i efektywności niezwykle istotne jest dbanie o relacje z innymi, innowacyjność działań oraz obszar społecznej odpowiedzialności. Na tegorocznej gali, która odbyła się 8 listopada w Warszawie tytuł przyznano 27 markom. Obok Rossmanna były to m.in. Apart, Cisowianka, Dolina Noteci, DPD, Nationale Nederlanden oraz topowe tytuły rynku medialnego np. Onet.pl, czy Wirtualna Polska.

W imieniu Rossmanna statuetkę odebrał Bogdan Maksymiec, Dyrektor Działu Marketingu. Podczas tego wydarzenia naszą firmę reprezentowały także Małgorzata Wielowska oraz Paulina Piestrzeniewicz również z Działu Marketingu.

Hasło tegorocznej edycji Superbrands to „Dobre Wybory”. Szczególnie docenione zostały marki, które powstają w duchu fair trade, z poszanowaniem praw człowieka i środowiska naturalnego. Laureatką Nagrody Honorowej Superbrands została reżyserka Agnieszka Holland.  

 

#Rossmann #SuperBrands

Wróć do listy