Drodzy Kandydaci,

witamy serdecznie na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami o pracę. Chcielibyśmy tą widomością poruszyć kwestie formy osobowej używanej przez nas w ogłoszeniach.

W naszych ogłoszeniach używamy męskiego rodzaju nazw stanowisk, jednakże chcielibyśmy podkreślić, że wynika to tylko i wyłącznie z dbałości o czytelność ogłoszeń.

Dla pracowników niezależnie od płci, liczy się profesjonalizm, pasja, oraz umiejętności, które przynoszą wartość nam wszystkim.

Wierzymy, że każdy z Was ma potencjał, by stać się cennym członkiem zespołu profesjonalistów i pasjonatów.

Jesteśmy firmą, która promuje tolerancję, różnorodność, oraz równość szans.

Jeśli więc posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do aplikowania.

Brak ofert pracy spełniających wybrane kryteria wyszukiwania

Kierownik operacyjny zmiany

To bardzo odpowiedzialna funkcja w naszym centrum dystrybucyjnym. Kierownik Zmiany dba o prawidłowe funkcjonowanie całego magazynu podczas kilkugodzinnej zmiany.

Do jego głównych zadań należy:

Pracownik magazynu

 

 

  • ORGANIZACJA PRACY – głównym zadaniem kierownika zmiany jest organizacja pracy dla kilkusetosobowej grupy pracowników. Szczególnie ważnym jest, by praca w magazynie była wykonywana sprawnie i efektywnie a przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego też kierownik odpowiada za zapewnienie prawidłowej obsady wszystkich sekcji, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, kontrolę pracy całego magazynu. Praca kierownika zmiany to głównie komunikacja z pracownikami, dlatego bardzo istotne są wysokie umiejętności interpersonalne.
  • PRACE ADMINISTRACYJNE – związane z bieżącym przygotowywaniem dokumentów, nadzór nad terminowością wysyłek towarów, kontrola poprawności faktur, bieżące reagowanie na wszelkie niezgodności w dostawie.

Benefity

Więcej niż praca
Po pierwsze ludzie!

W Rossmannie nie ma znaczenia czy jesteś pracownikiem magazynu, sklepu czy centrali. Nieistotne jaki masz staż pracy – już od pierwszego dnia w firmie wybieraj dowoli
z poniższej, szerokiej oferty benefitów!

Zobacz więcej

Benefity

Co nas Wyróżnia

Wyjątkowe
miejsce pracy