1

Kierownik Drogerii

Lipienice, Podmiejska 2 a
woj. pomorskie
2

Kierownik Drogerii

Sokołów Małopolski, Lubelska 47
woj. podkarpackie
3

Kierownik Drogerii

Rzgów, Miasto Mody 4
woj. łódzkie
4

Kierownik Drogerii

Dzierżoniów, Wrocławska 8
woj. dolnośląskie
5

Kierownik Drogerii

Ostrzeszów, Ostrzeszów, Leśna
woj. wielkopolskie
6

Kierownik Drogerii

Choroszcz, Sienkiewicza 28
woj. podlaskie
7

Kierownik Drogerii

Pułtusk, Pułtusk, Nowy Rynek 2
woj. mazowieckie
8

Kierownik Drogerii

Końskie, Spółdzielcza 16 a
woj. świętokrzyskie
9

Kierownik Drogerii

Kłobuck, Wyszyńskiego 16
woj. śląskie
10

Kierownik Drogerii

Namysłów, Bohaterów Warszawy 17
woj. opolskie
Zobacz więcej

Kierownik Drogerii

To najbardziej odpowiedzialna funkcja w naszej drogerii, gdyż to właśnie kierownik dba o całościowe funkcjonowanie drogerii zgodne z wytycznymi firmy.

Do jego obowiązków należy przede wszystkim:

Kasjer-sprzedawca

  • ZARZĄDZANIE KILKUNASTOOSOBOWYM ZESPOŁEM – to w Zespole jest nasza siła i dlatego tak ważnym jest, by był to zespół zgrany i zaangażowany. Kierownik dba o atmosferę panującą w zespole, motywuje pracowników, dba o ich rozwój, przygotowuje do awansu, wspiera w codziennych zadaniach.
  • REALIZACJA WYZNACZONYCH CELÓW – kierownik stawia cele dla całego Zespołu i dąży do ich realizacji. Zapewnia narzędzia i wsparcie dla Zespołu, by każdego miesiąca wyniki sprzedaży były wyższe. Jest odpowiedzialny również za minimalizację strat i racjonalne zarządzanie kosztami drogerii. Analizuje dane, wyciąga wnioski i podejmuje działania zmierzające do podnoszenia celów ilościowych i jakościowych.
  • DBAŁOŚĆ O WIZERUNEK DROGERII WŚRÓD KLIENTÓW – poprzez przestrzeganie standardów naszej firmy Kierownik dba o wizerunek drogerii wśród Klientów.
  • PRACA NA SALI SPRZEDAŻY - Kierownik, jak i każdy inny Pracownik, pracuje na sali sprzedaży obsługując Klientów i towarując drogerię. Dzięki temu współpracuje z Zespołem, podejmuje działania korygujące i rozwojowe oraz ma możliwość poznawania oczekiwań naszych Klientów.

Benefity

Więcej niż praca
Po pierwsze ludzie!

W Rossmannie nie ma znaczenia czy jesteś pracownikiem magazynu, sklepu czy centrali. Nieistotne jaki masz staż pracy – już od pierwszego dnia w firmie wybieraj dowoli z poniższej, szerokiej oferty benefitów!

Zobacz więcej

Benefity

Co nas Wyróżnia

Wyjątkowe
miejsce pracy