Baner-OLX-Bez-loga

Pozytywnie Zakręceni w Rossmannie

O pasjonatach, ludziach posiadających wyjątkowe, nietuzinkowe hobby zwykło się mawiać, że są Pozytywnie Zakręceni. Dla nas to ludzie, którzy nie zgadzają się
na monotonię, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, którzy chcą doświadczać nowych rzeczy, przełamywać bariery i podejmować wyzwania.

 

Poznaj nasze aktualne oferty pracy

 

Bądź aktywny

Wiele takich osób znaleźliśmy wśród pracowników Rossmanna. To właśnie z myślą o nich stworzono projekt „Pozytywnie Zakręceni”. Projekt, dzięki któremu każdy ma szansę nie tylko wziąć udział w proponowanych przez nas wydarzeniach, ale także samemu je tworzyć i proponować aktywności, w których udział wezmą pracownicy
z poszczególnych miast, regionów, a nawet całej Polski.

Wydarzenia

Każdego roku w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach udział bierze kilka tysięcy osób. Najbardziej popularne wśród pracowników akcje stają się wydarzeniami cyklicznymi powtarzanymi kilka razy w roku. Są t m.in.:

Kursy nurkowania; Kursy wind i kitesurfingu; Wyprawy w góry; Warsztaty taneczne; Warsztaty kulinarne; Kursy na Patent Sternika Motorowodnego; Nauka jazdy konnej; Rodzinne wyprawy na ryby; Warsztaty fotograficzne; Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Biegaj z nami

Sportem firmowym w Rossmannie stało się bieganie. Nie mogło być inaczej skoro jeden z najlepszych biegów na 10 km w Polsce nosi nazwę Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Na jego starcie spotkać można kilkuset naszych pracowników wraz z rodzinami. Jednak zawodników w koszulkach z Centaurem na plecach dostrzec można na wielu biegowych trasach w Polsce.

Ogromnym powodem do dumy jest licząca ponad 1200 osób grupa Zakręconych, która ukończyła cyklicznie organizowane Kursy Pierwszej Pomocy EFR zyskując tym samym nieocenione umiejętności potwierdzone międzynarodowym certyfikatem.

A co będzie dalej?

To od pracowników Rossmanna zależy w którą stronę ROSSkręci się program. To ambicje, marzenia i ich chęć do kolekcjonowania wrażeń wyznaczają kierunek działań.

Dołączcie do nas i… bądźcie kreatywni! Bądźcie Pozytywnie Zakręceni!

Jesteście ciekawi jak wygląda odkrywanie pasji i przełamywanie własnych słabości wraz z przyjaciółmi z Rossmanna?

Pracownicy Rossmanna potrafią inspirować

Akcje w ramach Pozytywnie Zakręconych organizujemy od ponad siedmiu lat. Poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, niektórzy z nami odkryli swoje pasje, inni mogli już nam opowiadać o swoich sukcesach. Chcielibyśmy, żebyście i Wy mogli poznać bliżej, tych, którzy robią na nas ogromne wrażenie i nas motywują. Może i dla Was staną się inspiracją!