Jubileuszowy, dwudziesty Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run za nami

Jubileuszowy, dwudziesty Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run za nami.

27 maja, w Łodzi, ponownie zameldowało się kilka tysięcy amatorów biegania, a wśród nich blisko 350 z teamu Rossmanna. Nasz firmowy zespół Pozytywnie ROSSbieganych, po raz kolejny okazał się najlepszy, w kategorii drużyn zakładowych! Drugie i trzecie miejsce zajęliśmy w kategorii "Bliźniacy", a nasza Michalina Janowska (Drogeria 686, Rydułtowy) zdobyła 18. miejsce wśród pań! Jakub Jończyk z warszawskiej drogerii 242, był najszybszym mężczyzną z ekipy Rossmanna finiszującym na mecie jako 39 zawodnik.
Wielkie gratulacje!

Warto było spieszyć się na metę, bowiem czekał tam ufundowany przez Rossmanna pyszny tort. Wyniki dla biegaczy były niezwykle ważne, ale równie ważna była dodająca skrzydeł biegaczom atmosfera wytworzona przez kibiców. Dziękujemy wszystkim, którzy sobotę postanowili spędzić z nami zagrzewając tysiące biegaczy do walki o jak najszybsze pokonanie 10 kilometrowego dystansu.

Tradycyjnie już bieg, którego jesteśmy sponsorem tytularnym miał także swój charytatywny aspekt. Blisko 30 tysięcy złotych zebranych z opłat wpisowych na mini biegi dziecięce i młodzieżowe  zostało przekazanych na rzecz Fundacji Herosi, wspierającej dzieci z chorobami onkologicznymi. Ponadto biegacze zapisujący się do udziału w biegu głównym mieli możliwość wykupienia cegiełki na rzecz Fundacji Gajusz; Fundacji Ktoś; Fundacji Herosi; Fundacji Dom w Łodzi, a także Stowarzyszenia Chorób Nerwowo – Mięśniowych.

Wszystkim biegowym pasjonatom dziękujemy za udział i wielkie serca.