Rossmann partnerem OFF Camera

Rossmann partnerem OFF Camera

Rossmann partnerem OFF Camera  

Wielkimi krokami zbliża się nowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Camera. Już po raz piąty Rossmann jest partnerem tego wydarzenia. W tym roku objęliśmy patronatem sekcję „Przyszłość jest teraz”. Przedstawione w niej filmy poruszają temat postępującego kryzysu ekologicznego i opowiadają jak sobie z nim radzić. Zwracają uwagę na to, że siła tkwi też we współpracy między ludźmi i kolektywnej walce o lepsze jutro.  

Filmy z sekcji „Przyszłość jest teraz” zwracają uwagę na przyspieszającą degradację środowiska. Kolejne gatunki zwierząt bezpowrotnie znikają z naszej planety. Problem globalnego ocieplenia jest jednym z głównych tematów międzynarodowego dialogu.

Nasza sekcja prezentuje filmy opowiadające o postępującym kryzysie ekologicznym i modelach radzenia sobie z nim. Najwyższy przecież czas, żebyśmy uświadomili sobie, że ciąży na nas zbiorowa odpowiedzialność i niczym bohaterowie sekcyjnych filmów zaczęli działać, na mniejszą lub większą skalę, ale razem, troszcząc się o wspólną przyszłość, która zaczyna się teraz.

OFF Camera odbywa się w dn. 29 kwietnia – 8 maja w Krakowie.  

Życzmy ekscytujących seansów filmowych.  

#Rossmann
#OFFCamera

 

Wróć do listy