Za nami 3. edycja konkursu Tech Minds organizowanego przez PwC Polska

Za nami 3. edycja konkursu Tech Minds organizowanego przez PwC Polska

Za nami 3. edycja konkursu Tech Minds organizowanego przez PwC Polska.

Jego uczestnicy angażowali się w tworzenie projektów, pokazujących jak technologia może wpływać na edukację. W tym roku ponownie przygotowaliśmy drużyny do prezentacji finałowych projektów i zaprosiliśmy do udziału w warsztatach z wystąpień publicznych, które zostały zorganizowane w centrali naszej firmy. 

Michał Szymański, nasz trener, udzielił cennych wskazówek, jak profesjonalnie zaprezentować projekt i siebie 😊 

Kapituła Konkursu wybrała najlepsze projekty w kategoriach: edukacji podstawowej, średniej i wyższej, a także przyznała granty na realizację swoich projektów oraz dodatkowe nagrody rzeczowe. 

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: 

Szkoły podstawowe: Koło Naukowe Elektroniki i Informatyki z Knurowa z projektem „Międzyszkolne Zawody Rakiet Pneumatycznych” - inspirujący sposób na praktyczne nauczanie nauk ścisłych. 

Szkoły średnie: „Robot Alan” - projekt z Technikum dla Niewidomych w Laskach, przedstawiający humanoidalnego robota wspierającego edukację młodzieży z niepełnosprawnościami. 

Uczelnie wyższe: „Anatomiczny interaktywny modeling 3D” - projekt stworzony przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Kraków, który polega na przygotowaniu wirtualizacji preparatów prosektoryjnych, w postaci łatwych w obsłudze interaktywnych modeli 3D. Dodatkowo nagroda publiczności została przyznana zespołowi „Robot Alan”. 

Naszą firmę w projekcie reprezentowali Małgorzata Kołodziejczyk Kierownik Działu Rozwoju Systemów Konsumenckich i Innowacji oraz Piotr Kiszkiel Chief Technology & Innovations Office.

Wszystkim uczestnikom Tech Minds gratulujemy pomysłów i determinacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję 😊

#Rossmann
#CentrumInformatyczneRossmann
#TechMinds
#PWC

 

Wróć do listy